18 Balas

sama laa kes kita . saya pun check tapii memangg samarrr jee . cumanya saya rasa badan berat and mudah letih sangatt . masuk dapur pun malas. tapii period memang belum datangg. saya rasa breast saya pun lain dah makin berisi. ada kah tu petanda awal ? sebab sebelum ni saya pernah keguguran jadii kena hatihati juga

Hi sis, sy dh check pakai clear blue juga. Alhamdulillah pregnant 1-2 weeks Sis cuba check pakai clear blue? Alhamdulillah sy tiada alahan Cuma breast area nipple sakit bila di sentuh Alhamdulillah buat masa skrg sy masih boleh masak dan buat aktiviti lain mcm biasa cuma cepat penat Tak tahu la awal awal lg ke kan Takut nnt dh masuk 2 bulan kot ada alahan Moga result sis positif Amin yarabbal alamin

Kamu gandung... Taniah kak... Nak jadi mamahttps://tse1.mm.bing.net/th?id=OGC.88e3d4c0b76f8f4b6436aeb8528982b8&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2fClSvfOJXaO1gI%2fgiphy.gif&ehk=A3HMDKGe7kpH53xmXlGtG%2f7aEgNKi7dCWt4FsPFuycE%3d

VIP Member

Kalau sis risau faint line..tnggu dulu seminggu dua check balik..kalau 2-2 line dah pekat baru kita confident nak check dkt doctor.. Smoga dipermudahkan urusan..jgn rumit2kan keadaan tau..nnt stress xelok..

Alhamdulillah sy dh check pakai clear blue sis Sbb sebelum tu sy check guna upt dgn 3 brand berlainan semua naik dua line samar samar Cuma belum jumpa Doc Doakan sy

Tahniah sis.. Double line tu.. Doakan saya jugak sis. Saya pulak baru 7bln kawen.. Tpy bru lepas keguguran.. Masih ikhtiar lgy.. Semoga sis dn bayi sihat sje smpai ke due date.. Amin

Mudah mudahan mmg betul double line bukan fainted atau evaporate line 🥺 Sebab sy buat dua test guna dip and tell 1 test kotak warna pink , 1 lagi kotak warna hijau utk irregular period sbb lepas kahwin pernah sekali delay period sampai seminggu tapi hari ke 8 sy period 🤥 Fast recovery utk sis Moga ada rezeki lepas ni buat sis dan suami Amin amin amin yarabbal alamin Terima kasih Puan

Thaniah sis. doakan sy trut prgnt. Ttc 2tahun lbih dh. Shri dua ni sy sering sakit tumit kaki. Cek upt 1line trg,1line samar tramat sgt.. hrp2 tu tnda khmiln.

Nampak positif ni.moga dipermudahkan urusan sis..kita sama belah suami dan saya cucu first yg dinanti..moga rezeki saya lepas ni😊

Moga ada rezeki kita bersama sis utk dpt kan zuriat 🥰

Double line tu sis,tahniah..... kalau X puas hati juga, tunggu seminggu or 2 minggu check balik lagi😊

Moga ada lah rezeki saya dan suami Amin yarabbal alamin Terima kasih ya Puan

Positif tu. Hihi tahniah. Lagi 2 weeks try check lagim in shaa Allah makin terang

Positif sis🤲, jaga diri ya jgn lasak2 sgt sbb baru lagi😊

Terima kasih Puan 🥰 In sha Allah Risau juga Sbb tiap hari naik motor pergi kerja Mudah mudahan sentiasa dalam lindungan Nya Amin yarabbal alamin

Tahniah sis. Doakan sy jugak ye 😊

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan