1 Balas

TapFluencer

Waalaikumussalam, pndpt sy pls stay with your decision. Jadi selfish demi keselamatan diri & kandungan because u are the one who face it. Minta sokongan dari suami, share dgn dia apa sbnrnya yg berlaku. Mcm sy, terpaksa on ubat cucuk tmbh darah sbb hb low, 7hari ulang alik kk. Sy dh usaha mkn semua yg dicadangkan, tp tak berhasil. Bila mertua dpt tahu, dia ingat sy picky eater sedangkan sy mmg allergic pd seafood & xmkn organ dalaman (parents sy xajar). So suami btindak jd org tgh utk explain keadaan sbnr. Her intentions is good, takut awk penat. But I'm sure when u start to show the +ve result when seeing psy, myb she can understand.

Terima kasih atas nasihat sis. Itu lah ramai cakap suruh saya berkeras sikit. Kita bukan nak melawan cakap orang tua tapi saya rasa keadaan mental saya lebih penting sekarang. Itu lah, cuma saya rasa sedih bila kita cuba jelaskan, orang cakap kita mengada dan terlalu banyak fikir. Sedangkan kita sendiri tak minta ada rasa macam ni. Semoga semua urusan sis dipermudahkan sampai bersalin yaa. Selamat berpuasa ❤️

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan