910 Balas

bby boy smg allah dngr doa sye ..nk bg suami geng plak....sian kt suami trringn gak nk ank boy...tpi kalau kuar girl sy trm dgn ht tbka mngkn blom rzki lgi

Mau twin... Boy and girl... Amennnn... Blum scan lgi suda masuk ke3 bulan... Rawat suami skt dlu... Baby ok d dlm cuma mummy penat sikit jaga daddy skt...

Sedih nmpk comment ni... Daddy dah pass away 17/2 😭😭😭 skrng pregnant 21week

VIP Member

Kalau Ade rezeki nk baby girl tahun 2020 Ni ... Senang Ade abg2 dia 3org jaga.... Hihi xpe xkisah asalkan sihat cukupla.... Allah lebih Tau Mana yg terbaik..

Aamiin 🤲🏻💕

VIP Member

alaa..2021 la ank dh msuk 2tahun nti ...hehe..klu boleh next coming up nk bby boy plak..sbb dh ada bby gurl .hehe..jika ada rzki..Allahuma aamiin...

Xkisah baby boy ke girl janji kluar semua cukup lengkap n sihat je .. tp ada la jugak teringin tu kali ni nak bby girl pulak ..

Sy hrp dpt bby girl..sebb dah 3boy...thn lps pregg twins dpt sepasang tpi xda rezeki ggur ms 4bulan 2minggu...hrp impian sy tcapai thn ni..Aamiin....

Allahumma Aamiin.🤲🏻

Teringin anak lelaki ternyata Tuhan tunaikan dan memang rezeki kami dpt anak lelaki pada 31 Mei 2020..letaklah nama anak Rezky Rishmael.. 😘😘

Saya tak kisah dapat anak lelaki atau anak perempuan.. yang penting saya dapat beri suami saya zuriat.. itu saja yang saya mahu di tahun 2020 ini..

Amen.. terima ksh sis

Mana2 pn boleh.. Alhamdulillah yg penting dpt baby yg sihat walafiat tu yg penting.. Cuma tak sabar ja menanti kelahiran baby ni😍

Amin... Tq sis😊

Kalu boleh nak girl, skrg pregnant 21w..Dan dh ade 3 boys.. blum scan..tp x nk mengharap sgt dpt girl..janji baby cukup sifat dan sihat..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan