30 Balas

TapFluencer

Saya yang minta risik je tak payah tunang. Bulan 1 risik bulan 7 terus kahwin. Settle. Tak payah keluar duit dok beli hantaran banyak kali. Dugaan tu dari segi bergaduh tu tetap ada tapi saya lalui Alhamdulillah okay dari rakan yang bertunang lama² . Tu pengalaman saya org lain tk tahu la 😊

mcm sy tunang dlu...sy kenal husben kejap je..kami pestime jumpa n sesi taaruf direct jmpe kluarga both side ms awal bulan 4..xpnh jmpe n dating...kenal pn dkt baitul muslim.. tunang 5/5 nikah 9/9 kami bercinta lepas nikah.. alhamdulillah ok🥰❤️

Kenal 4tahun dan family memang dah kenal. Takada tunang. Nikah dan buat doa selamat je terus. Kahwin PKP katakan. Perbelanjaan masa nikah pun bawah 3k je. Jemputan sedara mara terdekat dan kawan terdekat je

Sy bertunang 2 tahun 3 bulan. Mmg ada upside down, but in a way it is very good to know him well. Duduk pun 1 blok apartment. Die tgkt 1, sy tgkt 3, mmg hari2 jumpa la.

bukan tk elok...cuma ujian bertunang ni thap nya tinggi ujian nya hnya yg kuat jer mmpu ..sya dulu bertunang 4 ogos 2018 kawin 20december 2019 syukur Alhamdulillah ..

TapFluencer

Kenal pasangan 2 tahun, ajak dia nikah. Family masing2 berkenalan, 3 bln lepas tu, tunang dan nikah pada hari yg sama sekali jamuan kesyukuran. Dah setel. 😁

risik tunang skli je.. tp nk 2 bentuk cincin lh..😂 pstu tetap bln tarikh dlm tahun tu jgk.. sbb dh bcinta kn.. xyh kot cinta lme2..tunang lme2..

kalau sya , klu suda kenal buat apa lagi tunang sbab kalau tunang buang duit lagi baik kawin terus sekali buang duit

VIP Member

Kahwin terus. Tak bercinta. Xkenal siapa bakal suami. Alhamdulillah... Still counting until Jannah

VIP Member

kenal pasangan dlm 3thun tunang, tnggu sebulan terus kawen.. alhmdulillah smua baik² je

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan