Maltofer

Ada tk mommy yg mkn maltofer skrg ni? Hb naik tk klu mkn tu?

23 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

sis amek 10ml (maltofer syrup 10mg iron/ml) kalau 10ml sama dgn 100mg iron sama dgn sebiji maltofer tablet..so far naik je hb

sy makan maltofer hb naik 0.1 je setiap dua minggu. so sy tukar makan ferocom dgn new obimin alhamdulillah hb dah okay

VIP Member

saya ambik maltofer ni so far okay..memang serasi dengan badan saya n hb cepat je naik... maintain je bacaan tak drop

VIP Member

I tengah makan maltofer. Okayy dia lagi best. Rasa coklat horlicks cmtu. Hb pun naik sikit compared bacaan previous.

So far makan maltofer naik je.. serasi dengan badan saya.. yang penting rasa dia okay mcm rasa coklat2 sikit hehehe

Yup saya makan maltofer masa anak first dulu.. tu je yang sesuai dgn saya yang lain hmm hampeh makan tak naik2 hb

Sy mkn maltofer sbjik shari. Hb maintain jela. Mayb kne naik 2 bjik sehari kut. Lgpn ada ngelat mkn jugak ๐Ÿ˜›

5y ago

Oh yeke. Hb sis skrg brpe ye? Maltofer tu bukan sedap ke. Hehe perisa coklat kan

VIP Member

sy da makan maltofer lebih kurang 3 bulan kalau tak silap, alhamdulillah naik cantik aje setiap kali p checkup..

3y ago

cara awk mkn cmn?. sy bru start nak mkn

saya makan sebiji sehari maltofer ni.. so far hb maintain je takde drop sangat

sy makan maltofer drop teruk. skrg makan iberet.. alhamdulillah slow2 naik.