17 Balas

VIP Member

Sama la! Hahaha.. Skrg 33 week.. Tgh hari dah Makan nasi, nnti pkul 3 lapar lagi.. Nasi lagi.. Lepastu Benda Yg xsuka, mcm coklat Atau Benda manis, Boleh pulak bantai smpai Habis. 😂 dulu Xboleh nak sumbat byk.. Sekarang Tetiba Ada space aje dlm perut Ni😂

huhu sama lah, craving coklat benda manis2 plak 🤦‍♀️..

Saye baru setengah jam makan nasi , da lapar lagi.. 😂😂 so walau kemana saye pegi ,kt dlm beg or poket mst bwk kekacang n kismis.. selagi x penat mengunyah selagi tu sumbat kacang.. kang da letih , stop sndri.. 😂😂😂

Now da problem.. Berat naik 2kg dlm mse 2 minggu... Obes kauuuuuu.. HB pn da 135/90... 😩😩😩

Pena sis.. Haha.. Skg pn dlm 3rd tri..😅😅 Kdg2x sy stanby roti gardenia tu.. Lpar jak tgh mlm/subuh.. Mula la m'gunyah..😅 Kdg2x mggie.. Kdg2x nasi dgn sup lgi.. Mna mknan mlm x hbis.. Sy korek blik tgh mlm/subuh.. 🤣

wah xlama dah..smg dipermudahkan 🤲

Lapar tu tk ley bwak bincg, hahaha, klu mkn dgn suami siap minta bhgian dia lagi, haha, mcm kes sy nurse suruh tmbh berat bdan plak, dlu msa first trimseter rajin marah sya sebb bert bdan naik mendadak, haih mcm mcm. Haha

mommy kenapa ya nurse minta tambah berat? berat turun ke? selalu makan apa?

Sy pun dah mula rasa mcm tak puas makan🤣.. tp sy tetap control pasal nurse suru control. Berat sy berlebihan🤣. Tp dalam bilik byk makanan biskut utk makan bila lapar.hehe

Dlm 2mggu tu Naik sekilo😂

Sama mcm sy.. Kdg2 siap standby biskut dlm bilik sbb mls nk p dapur. Pastu kalau xtahan sgt, bantai megi je... Pastu ajak husband skali. Nk mkn byk2 megi risau plak...

haha husband kena berkorban 👍👍👍

saya 35 weeks.. tapi dah x lalu makan...huhuhuu..hilang terus selera makan.. tapi mase saya 5 bulan ritu memang melonjak2 nafsu makan 🤣

hilang selera terus 😮😮😮

VIP Member

Sy 24w. Skrg mmg mcm asyik nak makan je. Before ni normal lg. Dah la 28w nanti nak minum air gula haha. Camne la nak puasa 😂

ok tu berat xnaik byk sangat 👍👍👍.. saya pon 31week berat baru naik 3.2kg 😂😂😂

Sy stnby cereal bar, biskut, roti bakar dgn mushroom soup, nestum.. Sy pun cm sis.. Kdg2 pkol2 pg bgun sbb lapa. Hahahahaa

kan tgh tido pon boleh terjaga sebab lapa 😂😂.. nk try la beli biskut atau cereal bar tu la hihi..

Sy awal2 ni asyik lapar je. Tapi xtau nak makan apa. Bila x makan rasa pedih. Tapi letih jugak asyik nak makan je😆

sama la saya xtau nak makan apa, makan xpuas..sat lagi lapa lagi.. xde idea nk mkn apa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan