877 Balas

Jawapan-A Semoga ada rezeki buat baby saya. Allahumma aamiin🤲🏻🤲🏻🥰👶🏻 #DoneFollowTheAsianParent #DoneFollowSamuGiken #1stBaby

Jawapan : A Ig : yanieeee_ Done follow ig : ✅️ theasianparent_my ✅️ Samugiken Inshaa Allah semoga ada rezeki saya. Aamiin ya Rabb.

Jawapan A. Produk Samu Giken berkualiti, selamat dan praktikal digunakan untuk seisi keluarga. Semoga ada rezeki untuk saya dan baby saya ❤️

Jawapan : A Done follow Samu Giken bcoz one of my fav brand. n theAsianparent Malaysia i already follow since my first bby 2021 until now 😊

Jawapan - A Done follow ig theAsianparent_my & ig samugiken ✅✅ Moga2 ada rezeki saya dan baby yang bakal lahir bulan mac ni 🤲🏻🤍.

Jawapannya A! DONE FOLLOW THE ASIAN PARENT DAN SAMU GIKEN... SEMOGA ADA REZEKI BBY BARU DPT STROLLER BARU, GANTI STROLLER LAMA YG DH USANG...

VIP Member

jawapan A done follow samugiken dan the asian parent di ig. semoga ada rezeki baby saya yg berusia 2m+ tq theasianParent & samugiken 🥰

jawapannya A done follow ig samu giken & theasianparent Samu Giken Multifunction 2 Way Stroller Extra Safety 360 Rotating, Model: XFLIP-360

Jawapan ialah A Btw done follow samugiken & the asian parent, my ig : @hanisahjuair_ Moga ada rezeki buat ank saya Nor Hayfa Zafirah. ❤️

VIP Member

mestilah jawapannya - A🤩 thank you asianparent selalu bg gift yg bermanfaat utk ibu bapa semua. kpd yg bertuah gunakanlah sebaiknya❤️

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan