Ada tak yang mengandung kt siNi Tak ada alahan dan muntah2...?

Takda mual... Takda alahan..

41 Balas
Tulis jawapan

Alhamdulillah k fay mcmtu..cuma mula2 preggy dulu ada tp mild je .ingtkn biasa2 je..rupa nya berisi ๐Ÿ˜‚cuma xmkn nasi sngat..yg lain suma ok

Alhamdulillah saya xda alahan dan muntah sampai la skrg 37w. Cuma selera makan bertambah tambah dan berat naik ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

5y ago

Sama lh..asyik lapo jer..

VIP Member

Masa belum tau pregnant memang ad mual loya mcmtu. Ajaibnya lepas cek, hilang smua rasa tu sampai sekarang. Alhamdulillah ๐Ÿ’ž

5y ago

a'ah sama mcm sy skrng ni hehehee

Seronok nyaa tak ada alahan. Sy 11 weeks. Alahan kurang, tp selera makan pon amatlah kurang sampai berat turun 2kg. ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

5y ago

Same la kite.. tp sy makan je muntah.. x smpai sebulan 3 kg turun...

Alhamdulillah saya takde alahan untuk second baby . cuma letih tu terasa jgk lah even tak banyak buat keje

Bertuahnya badan yg mngandung xda mual dan alahan.. Sy sblm ni 3x mgandung Morning sickness teruk sgat..

Saya smpai bersalin xda alahan . Gra2 xda alahan saya buat buku pink lmbt sb xyakin mngndung haha

saya.. sekarang dh 13week, xde alahan setakat ni.. kadang selalu lupa pregnant ๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…

Saya tadak alahan pon , cma malas jaa badan sakit sikit2 .. Depa cakap anak boy kalau tadak alahan

5y ago

Yeke...alamak saya dh ada 2 boy...๐Ÿคฃ ๐ŸคฃTak pe2.. Rezeki Allah...alhamdulillah

VIP Member

Alhamdulillah setakat ni x.. . mcm kdng tu penat je.. cuma kdng tu fkir gak pregy ke x haha

5y ago

ha btul tu Puan . maklum la, sy ni berbadan besar .. byk bnda sy cut .. tau la kku org bdn besar ni risiko tinggi..