7 Balas

VIP Member

hi awak . saya macam awak jugakla , mula ii scan haritu langsung taknampak kantung . apa kata awak cuba minum pati delima , sebb masa saya haritu period takdatang dua bulan , lepas pergi scan doc kata taknampak kantung and rahim saya kosong . dia cakap mungkin baby kecik lagi ataupun kemungkinan tak mengandung . lepas dari tu saya minum pati delima . alhamdulillah dah 2 bulan lebih ni baru nampak kantung and nampak bentuk baby 🥰

waalaikummusalam . sis boleh cari di shopee , ni jenama yg saya amalkann . semoga membantuu 🥰

sy dlu mcm tu..doc siap kta nk buang lgi walhal kntung elok trbntuk...pstu sy pegi kk yg lain plk 2 mggu kmudian, nmpk dh heartbeat..rupenye bby lekat xikut piyed kiter..sbb sy piyed xnormal..skrg sy dh 9 bulan..berbaki 13 hari lgi nk bersalin..hihi..doakan sy san baby ye mommy2( ank first)

7 week mmg x nmpak lgi sis. doc bgthu biasa nya 8 minggu pon kecik sgt2.. seeloknnya tunggu 10 week. time tu mmg ada nmpak sebesar buah longan.

Doa banyak² n selalu fikir yg positif .. sy da 7w 5d scan tk nmpk jantung.. doakn sy juga ya sis.. semoga urusan kita d permudahkn.. Amin

hi sis, cmne skrg kputusan sis?? sy rsau ni 😭 bape weeks bru nmpk baby?

VIP Member

Normal je..sy pun mcm tu..alhamdulillah 12w dah npk heart beat

Alhamdulilah moga saya pun mcm sis amin

Sokay tggu 2w lg.. bnykkan doa ...

Baik sis 😭

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan