35 Balas

Kenapa nak malu? Umur pun muda lagi… Sy ngandung anak no 5 umur 41😅…kandungan ke 10…Best lh anak ramai..insyallah murah rezeki..jgn duk pikir sangat pandangan org.. X perlu malu..sepatutnya awk kena bersyukur..jaga kesihatan ye..bestnya nk dapat baby..rindu bau bayi🥰

Sy usia 33..dan skrg usia kandungan 25minggu untuk anak ke 8..😅

VIP Member

try cek dlu upt..klau confirm.. lepas bersalin nnt pkai la perancang iucd..leh thn 5 thn..jgn malu klau dh terlajak..u bkn berzina pon..u wt hubungan halal. Rasulullah mmg suka ummat yg ramai.. jgn malu bkn dosa pon..klau org pertikai, kata rezeki byk klau ank ramai ni... ni rezeki ALLAH yg bg..bkn dorg yg bg..u patot merasa bangga..rmai org xmampu nk mengandung..just smile n wt pekak je

Alhamdulillah.. dapat lagi baby di usia 38 tahun… saye dapat baby masa umur 38 tahun… baby no 4 anak² saye yg lain semua dah besar² yg sulung dah 21 thn.. yg no 3 dah 13 thn jarak dgn baby ni 12 thn xpe kita reda je.. tapi tu lah cuma penat sikit la di usia begitu ade baby lagi kan hehehe.. enjoy je sis… abaikan je mulut puaka.. hehehe

nk buat ape lg..da lekat...jln terus laahh.. jgn malu sis..kalau xd mslh kshtan..so far okje..umur awk tu..sy 35 ank 6 org..Dl2 org ckp asik beranak je..skg sy pntg..org ckp sng ank da besa..pndi tlg jg mak dia...By the way..sy pntg ank sulung yg jg..umur 15 tahun..masak kn setiap hr..

sy fhm apa sis rasa kdg² tertekan tpi tu rezeki sis nk elak mcm mne pon klu allh bg terima sis.. sy berumur 32tahun ni pon tgh mengandung lg anak ke6.. biar apa org nk ckp sis misi bising ke apa ke da nama pon allah bg rezeki .. apa² pon sis kne kuat kn dri allah uji hambanya sbb allah syg sis ..

x payah malu atau ade pape perasaan awk...xpe rezeki awk tu.anak ramai syukur.sye umur 38 tgh prgnt ank no 2...1st ivf second ni pun sme.x semua org dpt rasa perasaan dan pengalaman mcm awk...x semua org dpt rasa jadi ibu...insyaallah ade rezeki anak2 tu & x perlulah pikir org lain....

Jgn malu & jgn pedulikan pandangan org lain.Saya umur 38 juga, sekarang tgh mengandung anak ke 6. Saya bangga kalau org tanya skrg mengandung anak ke berapa 😁 bersyukur lah kalau diberi rezeki anak ramai sbb setiap sorg anak ada rezeki yg kita tak kan jangka.

teruskan jer xpayah malu .saya 41 tahun tgh tggu ari je anak ke 5..merancang cucuk depo tapi kuasa Allah lekat jugak rezeki UTK kami sekeluarga. ada hikmah Allah nk BG percaya pada rezeki Allah InsyaaAllah semuanya akan baik² ajer🥰♥️

betoi tu rezeki akan akan sentiasa mengalir buat kita

kakak sedara saya tahun ni dh 40. anak dh 7. anak last 2 tahun sudah. dia lepas bersalin ambik perancang terus. rezeki tu. sementara boleh mengandung. nanti tetiba dh monopause, kalau nak anak dh tk dpt dh. awak seorang yg kuat ya 💪🏻.

out of topic sikit..hehe..suke baca pngalaman ibu2 semua kt sni..saya tabik betul dgn ibu yg ramai ank..mampu jaga wpun kdg2 penat mental n fizikal..kekuatan anda semua tiada bandingannya..you guys are superior!!🫶🏻🦸🏻..

Soalan popular