6 Balas

dah berapa lama kawin? dah dapatkan rujukan pakar ke? kalau penggunaan OPK kurang membantu, boleh belajar cara guna BBT pulak (body basal temperature) kadang hormon LH tinggi tapi takda telur dilepaskan or takda telur yg cukup syarat dilepaskan.

okay. thanks for sharing

Tak salah. Tapi awak perlu redha dan berlapang dada. Kalau awak ada rasa kecewa dan sedih maksudnya awak tak berlapang dada. Minta kepada Yang Maha Esa. InshaAllah semoga dipermudahkan 🌹

terima kasih atas nasihat

tenang sis. sy dulu lagi la xpernah lgsung jmpa waktu subur. test guna opk xpernah dpt double line. sbb sy period xteratur.. nk cuba bersama waktu bila yg tepat pon entah la

utk sis yg pos status ni.. Tak mengapa utk bersedih, kita TTC ni mmg mengharap utk pregnant & akan sedih bila tak pregnant2.. saya pernah ditempat tu jugak.. Ni antara tips nak share utk awak. Saya berjaya pregnant 2x dgn period yg tidak teratur & PCOS amalkan semua ni; 1. Conception Max Pregnacare (RM165) - Supplement bantu utk matangkan telur 2. Air Matangkan Telur Ovum & Sperm - 500ml air panas, 1 sudu kecil serbuk kayu manis ceylon, 2 biji limau kasturi, 1 sudu kecil goji beri, 3 biji kurma merah 3. Bertungku dibahagian rahim & ari-ari dlm 15/20 minit sebelum Hari Subur 4. Buat BBT (Boleh detect Hari Subur, Hari Period, Mengandung.. If tak tahu, boleh google & belajar dekat FB BBT Tree) 5. Kerapkan bersama (Saya irregular period, OPK pun tak naik Positif, so saya mmg kerap bersama sahaja)

TapFluencer

Takpa sis. Banyakkan berdoa. Moga ada rezeki tak lama lagi

xsalah..luah je

VIP Member

tak salah.. hugs sis.

terima kasih hugss too

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan