39 Week 3day

Sy dh 39 week 3day..boley kew sy mnum air tebu?

33 Balas
Tulis jawapan

hi mummies...nk tanya sikit...anak pertama i last last rahim bengkak so emergency jadi czer masa 41minggu...anak ke2 lps 3thn turun tanda jalan pun buka sendiri jadi normal bersalin masa 37minggu 4hari baru tahun lps....skrg anak ke3 ni thn dah 39 minggu lum turun tanda tapi takut cam jadi anak ke1 tu jadi czer....i takut skrg tapi kat pakar dc ckp 95% jadi normal delivery...cuma i je takut...due pun dekat 13/nov ni...berapa hari jee lagi....15/nov nurse bagi masa ambik surat 16masuk ward ltk induce...tapi hopely x nk induce pun dah jadi normal bersalin je ๐Ÿ™๐Ÿ™boleh jadi normal kan??? masa dekat2 i takut byk sikit

Baca lagi
11mo ago

Sis dah bersalin ka

๐—ฑ๐—ฎ๐—ต ๐Ÿฏ๐Ÿต ๐˜„๐—ฒ๐—ฒ๐—ธ ๐Ÿฐ ๐—ต๐—ฎ๐—ฟ๐—ถ ๐——๐˜‚๐—ฒ ๐Ÿต/๐Ÿฎ ๐—ป๐—ถ.. ๐—ž๐—น๐—ฎ๐˜‚ ๐˜๐—ฎ๐—ป๐—ฑ๐—ฎ๐Ÿฎ ๐—ฑ๐—ฎ๐—ต ๐—ป๐—ฎ๐—ธ ๐—ฏ๐—ฒ๐—ฟ๐˜€๐—ฎ๐—น๐—ถ๐—ป ๐—ฟ๐—ฎ๐˜€๐—ฎ ๐—ป๐˜†๐—ฎ ๐—บ๐—ฎ๐—ฐ๐—ฎ๐—บ ๐—บ๐—ป๐—ฎ ๐˜€๐—ผ๐—ฟ๐—ฟ๐˜† ๐—ณ๐—ถ๐—ฟ๐˜€๐˜ ๐— ๐—ผ๐—บ๐Ÿฅน.. ๐˜€๐—น๐—ฎ๐—น๐˜‚ ๐—ฎ๐—ป๐—ฎ๐—ธ ๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐˜๐—ฎ๐—บ๐—ฎ ๐—ป๐—ถ ๐˜†๐—ด ๐—ก๐—ผ๐—ฟ๐—บ๐—ฎ๐—น ๐˜€๐—บ๐—ฝ๐—ฎ๐—ถ ๐—ฏ๐—ฟ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฎ ๐—บ๐—ถ๐—ป๐—ด๐—ด๐˜‚

hai ibu ibu,saya ni 39week dah 3hari tanda2x saya Ada sekarang kinder keluar sikit tapi tak sakit kalau Kita kencing dia keluar,peruk pun selau keras tapi tak tau bila baby I kelur,sbb 23 last due ko,risau ni

nak dekat2 due niey baru lah berani minum air tebu๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚... takut sebenarnya nak minum awai2... tmbah2 bulan posa ritu mmanjang ja air tebu... niey hsband ckap nk branak dah xpa minum ja sbba lpas niey nak pantang tebu lama

sya minum air kelapa...due date 21/9...insyallah jgn over dua date sudah lah ni

3w ago

sya due date on 23/9 ni masih menunggu kabar berita baik bila baby nak keluar hehe๐Ÿ˜…

kitaaa dah 39minggu 3hari , nenas pun masih takot lagi nak makann. hahahah .. kalau air tebu tuu ada jugak minum , tapi sikit je . sbb takot nyahhh !

Alhamdulillah saya 39 mgu 4 ary..bru slmt melahirkan bby boy pukul8.50 pgi td..pukul6.45 saya rasa sakit prt dan x smpai ke hospital trs bwa ke klinik tdekat shja dan bersalin..

saya lagi 3 hari due.. x de langsung tanda2 nak bersalin.. takut pulak kalu kene beranak paksa .. #firstmom

5h ago

besok pla due sy tpi xda tanda" lgi nk bersalin #baby masuk 3

sama dengan saya . saya baru ja minum . sebab teringin dari awal prengy . Sebab baby dah cukup sifat . berani . saya search google dulu sebelum minum ๐Ÿคญ

sayaaaaaa dah keluar tanda darah perut mengeras pergi hospital baru 2cm tapi..... dia suruh balik saya dah menahan sakit 2hari kat rumah entahla doctor