58 Balas

Ikut badan.. Saya dlu masa mngandung suka mkn laksa.. Tiap2 hari mngidam.. Syukur skrg baby sya ok.. Boleh mkn, tp jgn selalu ya ibu..

alamak mf tanya mse mgdung x blh mkn laksa ke saya mse mgdungkan ank petama kuat mkn laksa kekadang 3mangkok laksa pn sy sapu... 🤦‍♀

Saya makan laksa time kandungan 7 minggu, alhamdulillah ok. selagi makanan tu tak bagi masalah dekat baby n diri sndiri, saya makan je 😊

I think there is no problem to eat laksa while pregnant. After give birth baru kne pantang laksa tu pon ikut petua org dulu2 la.. 😅

Boley ja makan laksa.. Sedap kot... Tp sy masa awal hamil xley makan sbb suka muntah bila makan laksa.. ☺️

VIP Member

blh sis..xde mslh..sya tgh mkn ni..🤭🤭 jmpt mkn smua..

heheheh

atas org jgk ada badan ok ada badan x than agin ...cuba la mkn sikit dlu lau x de ape2 bedalll laaa ape tggu lagi ...😋😋

setuju... 😂

Aduh... teringin lah pulak.. 😋😋😋 ada yang kata jangan mkn bunga kantan tu je, sebab bisa badan.

me to.. sy pun asyik nak makan laksa.. sampai sentp lah bile mak ckp laksa da basi🤣🤣

VIP Member

Boleh je.. Hbs pantang pn boleh. Xde masalah. Klau alah pd daun kesum&bunga kantan, jgn smpi trmkn

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan