βœ•

11 Balas

last period kite sme sis...sye aritu pon samar sgt....mse bru delay sehari dua,langsong tak nampk line...dah smggu delay,bru nmpk line...tp line nye samar sgt2..kna tgok smpai juling mata bru nampk line tuπŸ˜…πŸ˜…πŸ˜…...smpai sye beli upt bnyk2 kt shopee...delay dekat 2 mggu bru dpt line pekat...inshaallah ade tu sis...

In Shaa Allah plan nak ke klinik minggu ni, tunggu suami freeπŸ₯°

Apa kata . Sis try pergi klinik . Untuk confirmkan pregnancy … sebab klau pegi klinik lebih detail kan dorang check . Klau sy punye pregnancy test samar macam awak ni , dah confirm dah . Atau awak taknak pegi klinik , try beli clear blue . ☺️

Memang ada plan nk g klinik, tuh tanya dulu kt sini siapa penah jadi mcm niπŸ₯° Takpe saya try g klinik dulu check.☺️

try beli upt lain dekat watson@farmasi. Sy haritu guna yg murah, JD mcm ni. sekali tak sdp hati,beli kat Watson yg paling murah punya je. terang line. atau awak boleh ke klinik check utk scan confirmkan

Dah cuba yg watsons sis sama je naik samar2 tak terang2 pon

TapFluencer

Saya. Dua hari berturut cek double line samar, petang tu terus buat pengesahan hamil di swasta. Sbb saya berisiko hamil. Buka buku pun keesokannya 4w 3d

Insya Allah positif. Dah boleh call Klinik untuk appointment buka buku pink

saya pakai dip n tell . dapat result samar jugak . lepas seminggu saya test lagi alhamdulillah dapat upt terang . pergi scan dr kata baru 5week

Nanti saya try yang tu pulak

sy pun awal2 cek upt samar. sy repeat lg upt selepas seminggu line makin terang. inshaAllah pregnant, cuma dia baru lagi.

Okay sisπŸ₯°

saya pun mcm tu, tp saya beli clear blue and mmg pregnant 1-2week. sbb tu masi samar result dia.

Saya takut membazir beli yg tuπŸ˜‚mahal

VIP Member

boleh cuba next week n pg2 air kencing yg pertama bgn tdo ok

cek lg seminggu..ambik waktu bgn pg.tgk kepekatan semakin terang x

Saya dah try sama je tetap samar, πŸ™†πŸ»β€β™€οΈ

Hai sis, camner dh confirm klinik ke? preggy ke sis?

Belom lagi awak, πŸ₯°

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan