389 Balas

sama lah sye dah 38 week 6 hari masih belum ada tandah2 nak bersalin..

hi moms,nak tnye lh skit (EDD LMP) ni tarikh Sya (31.1.23) jangka nak lahir ke cmne ye..sory tnye

kalau mommy xada apa masalah wk2 pregnant biases nye akan sama dngan trikh due..kalau dah ada tanda keluar atau Yang mencurigakan terus je pergi hospital... ada jugak y besalin xikut due...kadang2 awal kdang2 lmbt ...atas doc y perksaa kita..klau awl dri due dy sndiri akn bgi thu kita 😇

saya 🙋🏻‍♀️ harini 38weeks, masih menanti tanda2 sbb takde rasa pape lagi huhu

VIP Member

Sy dah 41week masih xbersalin lagi..macam2 cara dah buat baby syok sgt kot mama kuat makan haha

Harini doc bagi last date..smlm kasik can raya m makan dulu hehe

saya hari ni 38m 1 h...kpla bby sda d bwah tp blum lagi masuk laluan..masi tegantung😂

saya nie ary 38 week..belum lgi bersalin..risau jgak lebih hri...belum ada tanda lgi...

saya lah saya 38 week masih belom ada tanda takut pon ada sebab baby first kan 😂😩

sy 38 w 6 d hari ini..still xder tande2 lg..just bby mengeras n skit kt bhg ari2 je....

sy hari ni 38w1d 27/10 dd.. masih blm ade tndaaa2 nak bersalin..doakan sy dipemrudahkan ye mom

Sy 40 week pn xrse ape lg.. Siap bleh kua naik moto p cri sarapan lg.. 21 serah diri.. Haih..

Yeke.. Wah.. Btol la kne byk bjln kn..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan