68 Balas

tahniah sis..saya pon skrg tgh pregnant twins..mmg kita akan fikir mcm tu sbb ada komitmen..tp saya tk nk fikir negative..insyaallah nnt akan ada rezeki ank²..sy lps bersalin mmg akan bhnti kerja..skrg dah 32 weeks..

Alhmdulilah rzki insyaallah awak mmpu jga jgn rsau rzki ank ni masyallah akan sntiasa ckup doakn yg baek baek utk awak n suami awak insyaallah awak mmpu n boleh psal rzki tu jgn pkiq sgt sbb rzki xpnh slh alamt

kdg saya pun ada fikirr mcm sis tp nak sedap kan hati saya fikir positif jer. setiap Ank pasti ada rezeki lain². In sya Allah kita mampu jaga diorang nnti. sis kena positif ok 💪

spetut nye sis kna rncg awl² mkn pil ke ape..bila dh jdi knpe nk buang..rezeki ank akn dtg kita xthu..Allah dh atur kn smua nye nie..kna trima dgn hti yg ikhlas..insyaa allah bnyk kn berdoa..

sabar ye sis..kalau bole sis jgn gugurkan..sebenarnya baby ad rezeki dy sendiri tuhan dh atur..bnda tu akan datang sendiri melalui pelbagai bentuk dan cara..hope sis jgn stress2 yerrr😊

Saya ni teringin sgt nak anak twin sis. Tapi saya faham keadaan ekonomi skrg bukan senang nak hadap. Apa2pun, saya doakan Tuhan beri jalan penyelesaian yang terbaik buat sis dan kluarga.

sis bukannya beban untuk suami sis mmng tanggungjawab suami dah..CRI nafkah.untuk anak bini.. setiap anak membawa rezeki.. untunglah sis Dpt twins...fikir positif..sis..☺️

jgn risau sis. keluar je baby2 tu nanti InshaAllah rezeki makin bnyak.. walau xkaya semua bnda rasa cukup. sis kena sentiasa bersyukur dgn apa adanya & percaya pada rezeki Allah

semangat awak. saya pun masa dapat first baby ni rasa tak mampu sebab berdua dengan suami pun makan tak tentu lagi. tapi inshallah percayalah akan ada sinar cahaya akan datang.

VIP Member

saya pernah terfikir pregnant masa yg tak sesuai dengan keadaan ekonomi tak stable.. tapi percayalah rezeki anak tu melimpah ruah asalkan kita sentiasa berusaha.😊

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan