71 Balas

Pkir..lg mna bnyk..buruk @ baik klaw sis bsama lg dgn die... pstu wat kputusan.. nega ade undang2.. jgn takut sis...💪

Most wc sis..😘

Sabar ye ckup mak ayah dh support pn dh okey. Sblum kahwin dia dh tnjuk prngai.. apatah lg bila kahwin..

Thx u sis❤❤

Awak x takot ke kelak yg jd mangsa dkt ank... Smpai bile awak nk sembunyikan hal hal gini..

Saya tunggu anak gebu nih keluar ok pilihan saya jdi single mom .. Bukan nk sembunyikan tapi kaaku cita saya x bernyawa pulak .. Lagi2 mak ayh dia benci saya sebb laki tu cakap saya buang baby nih so xleh nak buat ape lah benci2 nih kalau cita lagi dia bnci melayu ade yg baik buruk saya biar dia berjaya sebb ape tuhan tau saya yg tolong dia berjaya then tuhan akan tarik balik semua tu nnti ☺☺

Doa banyak2,moga urusan bersalin awak dipermudahkan.. Allah maha baik setiap yg berlaku pasti ada hikmah

In shaa allah .. Terima kasehh atas doa n nasihatt ... Semoga allah makbulkan doa2 kita ...☺☺

Ade yg ltak bin/binti nme bpa @ Abdullah, cth : Amira binti kasim@Abdullah, cm ne cara xpasti

Knpa kita nak takut,pedulikan orang sekeliling nak kata apa,kita bukan membunuh org atau merompak

setuju. walau hidup dalam bermasyarakat, mulut org kita tak boleh tutup. hanya mintak keredhaan Allah kerana Allah lah sebaik baik pertolongan.

g swasta n tgk details scan fizikal bby cmna..Sb bhya jga mkn mcm2 ubat tkt effect bby..

Tglkan je lelaki begituuu..dlu sy btahan dgn uami lama..begitu jugak..sy tglkn dia...

polis? knp xreport atasan. buat apa nk siksa diri dik.. area mana jantan tu polis

Thx u sis saya rase nih jln betul untuk sayaa ☺❤

Ada reason sesuatu itu berlaku..jgn la gugurkan baby tu..insyallah ada jalan nnt

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan