19 Balas

Blh je.. Maternity loop ni sng buka klu doktor nk jahitan..ssh nya loop ni sng sgt bocor.. Hbs brdarah je sarung dgn cadar tilam.. Lps sy branak hri tu, pkai dua2.. Siang pkai loop yg nurse bagi.. Mlm pkai pad sndri utk elakkn bocor

Sy pakai matenity pad tue mula2. Lepas tue tukar pad biasa... Rasa xselesa kat jahitan time pakai pad biasa. Skrg sy pakai maternity pad y jenama auntumz tue. Baru sy rasa selesa. Mungkin juga sbb kulit sy sensitive kali.

Sy mmg pakai yg biasa jer sis Coz kalau pakai yg maternity sy cpt sgt bocor..tp nx nanti sy nak pakai yg jenis mcm pampers budak...libresse & Kotex ada🙋🏻‍♀️cari dkt watsons o guardian..

VIP Member

sma due bln10😁, nk ckp beza mcmna ya, sya pun gna maternity pad slps brnak ja, selang bbrpa hri tu trus gna yg biasa sbb xselesa pnjg sgt,, maternity pad sya xhbis msa tu

lg selesa pkai yg biasa kan

Sy plak cukup selesa pakai maternity pad yg ikat guna tali tuu.. Selesa sgt bagi sy. Sebab sy tak suka pakai seluar dalam lepas bersalin. Lain org lain caranyaa 😁

Pad biasa lg ok dri maternity pad tu.beli je yg libresse atau kotex yg size 35 mcm tu.maternity pad mcm melekat sikit.jadi agak tak selesa.pengalaman mommy anak 5

Sy beli yg kotex 360 mcm pampers budak tu sarung je. Senang sis xgaduh bocor ke apa. Saya beli 1 kotak terus kat shopee. Sebab 1 peket ada 2 pampers je.

Bagi saya sama ja kot..tp saya pakai jgk maternity pad tu beli sebungkus ja tu pun pakai xhbis..pastu tukar pakai pad biasa ja lebih selesa

saya beli maternity pad yang macam hospital punya, lepas bersalin tak selesa pakai 🤣 terus tukar pakai pad biasa je. lagi selesa.

Sy baca ramai mommies yg share mereka lg suka guna libresse pad overnight yg 35cm tu. Sy pon tak pasti belum ada pengalaman.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan