30 Balas

fokus dekat diri awak dan baby jela sis.. org dok bising2, nanti baby tu kita yang nak jaga, besarkan dan didik. quality over quantity. Semangat sis! kita takkan pernah puaskan orang. yang penting, Tuhan lebih tau apa yang terbaik untuk sis. *send hugs 🤍🤍

saya pun czer . adira suhaimi czer 4x , elok je dia . ada sebab kenapa kita dipilih czer . mungkin Allah tahu kekuatan masing2 dan tahu mana yang terbaik . jngn down ya mummy . kalau saya akan berkata "mmng x nak anak ramai pun" 🤣 .

Terima kasih awak. ☺️☺️ tu lah saya pun ada ckp, skrg yg bersalin normal pun anak x ramai. Tp perangai dok kata kat org bwt kita sendiri jadi x suka dia. 🥺

normal ke czer ke yg pentg sis n baby sihat2 je yg tu yg pentg.. Anak ramai ke sikit ke yg tu rezeki.. kte mampu rancang je Allah yg tentukan.. yg pentg jge n didik anak sbaik mgkin.. yg tu yg pentg sbb anak tu amanah..

org tua memg mcm tu.. klu skg pn awak da stress, elok lah awak pantang sendri je.. klu x, ape2 tah lg yg dtegur nye..

ignore je.. sy nk masok yg ke3 bulan 7.. semua czer.. biar la ank x ramai mn pon.. itu rezeki kita.. ade org lg xde ank lgsg.. ade stgh tmpt tgk kalo parut czer cantik dia bg smpai 4.. biasanya swasta la.. semoga dipermudahkan ye..

Tok awak doktor sakit puan ke? 😂 i 5 kali beranak semua ceasarean. Ok ja. Cetek sangat pengetahuan dia tu. Ignore ja tok awak tu. . Lagi kita menjawab, ada je dia nak cakap. Enjoy ja sis your pregnancy joirney

kawan sy 4 kali czer, baru btl.. minta doktor periksa ketebalan rahim, jika tebal boleh preggy lg.. jika rahim nipis doktor nasihatkan btl..

kalo xd ape2 masalah..blh je brank no 4.kalo ade maslh..dpt no 3...biase doc akn suggest tuk BTL.

Buat tak tahu jee , kita bukan mintak nk czer kan

kata kat tok, takpe tok quality over quantity 🤭

Hahaaa. Jawapan tu mmg bernas, biaq depa tergamam dok tanya sgt. Depa xtaw yg menanggungnya kita. 😅☺️

kita branak bkn nk bt team bola😂

🤣😂😂 hahaha, adoiii. Betoi2. Tq awaknya😂😆

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan