44 Balas

Kejadian dimarah nurse mcm ni jarang berlaku sis, sy syak mgkin nurse tu gaduh ngan laki dia mlm tu, tu yg moody teramat smpai trbawa ke tmpat krja.. apa pun, sis berhak buat aduan, kesian sgt sy baca pgalaman sis ni, moga sis kuat n tabah ye.. abaikan jek nurse yg kurg brtimbang rasa tuh..ramaaaaiiii lagi nurse2 lain yg baik sis akan dpt pasni insyaAllah.. :)

waktu awal pregnant pun sy terkial kial jugak tapi kalau sy tak pasti saya tanya nurse yg lalu lalang, takpun dekat ibu ibu mengandung kat situ. bila dah 2 3 kali appointment barulah faham step step dia. tapi janganlah sampai nak tengking kan, kalau sy saya pun sensitif tak memasal boleh ternangis. yelah perasan kita kan lain macam sikit time pregnant ni

Tu La Hakikat Kehidupan Setiap Orang Sis.. Mohon Bertabah Ya 💕 Sis Ada Hak Untuk Buat Aduan.. Jauh Dari Kisah Saya.. Saya Ibu Tanpa Nikah Mula² Takut Sangat Nak Buat Buku Pink.. Tu Pon Buat Lambat Masa Dah 17 Week Sebab Takut Kene Marah + Kene Hina .. Tapi Alhamdulillah ALLAH Bagi Saya Nurse Semua Baik² Jaga Saya Ibarat Macam Ibu & Kakak 😊

saya dulu buat report kat atasan je , sebab saya dulu bukan setakat kena tengking macam ni je , malah di tuduh laki bini penagih dadah 🥰. kalau tengking bab kesihatan saya bole bagi muka , ini sampai tuduh saya dan suami amik dadah , sorry to say . tersangat melampau ye ☺️. siap amik urin test lagi tu ,haih sabo jela

Ya Allah mcmtu sekali. Kenapa dia tuduh awak mcmtu☹️😢

sabar yer mommy to be. Tak smua klinik KK n nurse mcm tu. You have a right to complaint jika awak tak puas hati. At least dia org tahu nurse layan mcm mna. Next time punya appt tanya betul kerani dia kaunter pendaftaran apa perlu buat atau nak g mna. Biar dia marah ke apa asalkan awak buat benda yg betul

kk mmg mcm ni laa...layan mcm kita ni apa je...kalau bersuara diorg kan marh...byar seringgit...tp nak layanan bagus...kdg² saya tertnya² adakah sbab bayar seringgit kita xlayak dpt layanan yg baik? kita fham keje diorg penat...bukan suh layan taraf 5 bintang...cukup skdar menghormati sesma kita...

sy dpt doc mcm nk lyn xnk lyn je.. menyampah sggh.. siap buat muka ag.. muka dia ckp aku doc ko patient so ko kene tunduk dgn aku.. muka langsung xde mesra pelangan, sy pn keje fronliner jgk.. lyn manusia jgk.. fhm pnt nk lyn org tu.. tp xpyhlah nk tnjk muka hampeh kt client..

VIP Member

Stakat sy di KK, Alhamdulillah nurse semua oke. Cuma prnh dpt doktor yg layan tk layan je bile saya tnye ape2. Lepas tnye main perli2 plk. Sakit hati gk sbb dia bercakap dpn doktor yg lain ada bersama waktu tuu. Sabar je laaaa🤦‍♀️ Lepas tuu tkde jmpe dia dh.

VIP Member

Sabar ya sis.. Alhamdulilah area tempat saya nurse nye baik cuma yelah kadang2 tu diorang cakap slow sangat, apalagi sekarang pakai mask kadang saya sampai 2/3 kali tanya lepas ni buat ape? Sebab takut silap.. InshaAllah semoga dipermudahkan urusan sis ye

Alhamdulillah saya tak ada pgalaman mcm tu..masa mula2 buka buku dkt klinik desa kat kg..xkena tgu pon trus nurse dtg buat buku..lpastu dia bawak pegi bhgian checkup dan bgitau detail utk next appontment..sya yg mana igt cuma notedkn jelaa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan