2 Balas

Sama sis. Saya tinggi & mmg originally dulu gemuk so memang ada belly before pregnancy. Sekarang saya 8 bulan, bila berdiri orang masih cakap “eh perut tak nampak langsung”. Kadang-kadang jadi rasa sedih bila orang cakap macam tu sebab yang pregnant nya saya, yang merasa nya saya. So I feel you sis. It’s okay. Yang penting baby kita sihat ya. Saya first time mom juga 🥲

hi sis. dah lama post ni. sy pun dah masuk kerja dah😂 apa2 pun diri sendiri kena jaga. silap sy buat jugak kerja2 sekolah tu walaupun badan letih. sy dapat placenta previa type 4. bleeding. czer full bius. rahim sy kena buang sikit. anak sy lahir 7 bulan after bbrapa hari post ni. pengajarannya rehat. pentingkan kesihatan baby. takyah kisahkan mulut orang. yang nak hadapnya diri sendiri. Semoga sis dan baby diberi kesihatan yg baikk. Jaga diri tau!

Sbb dulu dorang pun sama situasi dgn sis kena raging tak kira la preggy or tak so dorang balas balik kt junior atas tiket nk suruh kita active. Bila la agaknya cikgu2 nk stop normalize kan benda ni

uishh sronok sangat ka raging orang. rasa puas ka mcm mana walaupun tau orang tu mengandung. nak kena jadi apa2 dulu ka kt ibu mengandung baru nak stop buli n arah macam2. tu pun kalau ada rasa bersalah la kalau jadi apa2. takda rasa empati langsung

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan