โœ•

43 Balas

Tahniah sis๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š bykkn doa semoga dipermudahkan semua. Esp baru nk start keje as HO. Mmg akan rase sgt penat, stress, campur aduk emosi. X semua org akan fhm. Saya pregnant time posting ke-5, medical plak tu, pastu masuk ED. Dah lah PJJ dgn husbnd. Penat dan stress hnya Allah yg tahu huhu. Setiap minggu mesti akan ade hari yg berendam air mata .Tp alhmdulillah Allah bagi kekuatan utk saya lalui semua, skrg tgh floating kat ed, menunggu time je baby nk keluar. Awak akan dgr byk cerita ramai yg gugur time ho, esp yg baru masuk. Tp ramai jgk yg survive je tp kene betul2 kuat. Family dan husbnd kene betul2 fhm dan support . Nnt try minta posting yg x berat sgt masa awal2 ni, surgical/ortho - bergntung pada hospital sbrnye tp kbyknnye yg paling penat medical dan paeds. Kalau boleh elakkan 2 posting ni. Pastu masuk secara beramai2 utk satu posting tu, so that xdela awak rase lonely di hari kemudian. Akhir kata, saya doakan semoga Allah permudahkan urusan awk. Doakan saya juga ye ๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š

Yup akan diextend. Kwn saya lagi la 2x bersalin time HO. Anak first mase posting pertama, anak kedua mase posting last ๐Ÿ˜Š

Tahniah. Mcm sy jgk, pregnant awal. Pertengahan disember nikah, awal januari dah detect pregnant. Terkejut jgk plus nervous, anak pertama kan. Alhamdulillah sekarang dah masuk 8 bulan. Lebih kurang 5 minggu lg due date. Doakan semoga selamat semuanya ๐Ÿ˜Š

VIP Member

Tahniah mommies..jg dri bebaik k๐Ÿ˜‰โœŒsm mcm sy ...last year sy nikah bln 9.. pastu bln 10 dpt tw peknen... Then last month due pd 34mggu..czer n bby prem..alhmdulillah.ats rezki Allah bg..๐Ÿ˜‰โœŒ

Wahh tahniahh... Awl2 kawen aritu selalu duk berangan nk bunting pelamin.. Tp bukan rezeki sy merasa bunting pelamin.. Btw alhamdulillah.. 4bulan kawen allah turun kan rezeki.. Skrg ni 6week...

Tahniahh. Sama mcm saya. Awal januari nikah. Dpt tahu pregnant akhir bulan february. Majlis belah lelaki bunting pelamin ๐Ÿ˜‚ first baby jugaaa ๐ŸŒธ

Tahniahh๐Ÿ˜๐Ÿ˜...sama mcm sy...sy nikh 30/3 hujg bulan 4 disahkan pregnt...rezeki allah nk bgi kn...sekrg dtg 18w๐Ÿ˜˜

Kerja jgn smpy mnjejaskan kandungan,means kne ingt wktu mkn,rehat,& minum air secukupnya,,congrats dear

Tahniah...๐Ÿ˜๐Ÿ˜doakan sy juga...bulan Feb aritu kawin..smpai skrg masih mnunggu...

inshaAllah semoga puan dilimoahkan jugak rezeki yg melimpah ruah satu hri nt โ˜บ๏ธ

Wah...congrats2 tak sabarnya nak tengok baby faezah nanti. Jag diri elok2

thank you princess hehe

Btw tahniah sis โ˜บ semoga di permudahkan segala urusan sis. Amin.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan