19 Balas

VIP Member

Allahu. Takut tgok drah mcm ni. Ada org mgkin oky. Tp sebenarnya ini petanda tak baik 😭 Sy penah kluar mcm ni, last misscarrige. Sebaiknya awak pergi hosp terus , kat emrgncy. Takyah g klinik.

Tak normal, so Doc akan scan lagi kalau dah boleh nampak kantung. Selagi kantung ada, doc mungkin akan buat injection prolucton or bagi ubat duphaston utk support pregnancy...

saya pernah keluar lebih kurang mcmni selama seminggu waktu tu upt masih negatif. selang beberapa hari +ve, anak saya dah 1tahun 6 bulan lahir prem 32 weeks ❤️😊

Xnormal... Sy ad pglmn cmni.. Kuar sikit je tnpa rsa sakit ke apa.. P klinik, doc ckp normal...tapi... Smggu lpas tu, sy gugur.. Moga sis n baby sht2 jer.. Aamiin2

TapFluencer

X normal ye sis.. my pregnancy lepas masa 8w kandungan tiba2 start kluar darah camni. Pastu selang 2-3 hari gugur. Better trus pg hospital je sis emergency

Masa saya trimester pertama sya pon mcm ni jugak tpi alhamdulillah x ad ap2 yg serious

Smggu yg lalu sy jd cmni, p scan bby Alhmdllh ok..dkto bg ubt rhim,skrg xd da drh

VIP Member

Awk pergi klinik mana? Kena pergi emergency terus ni klu bleeding mcm ni..

tak normal cuba ke hospital bahagian pac dn tunjuk gambar ni dkt doctor

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan