23 Balas

Saya amalkan susu kambing karihome sepanjang preggy, baby keluar tulang dia mashaAllah.. xlembik.. hari ke enam dh lonjak2 angkat kepala.. haha...lagipun sepnjang mengandung smpai sekarang alhamdulillah xpernah cramp kaki.. kalau minum susu lmbu, kita kena minum 4 gelas utk penuhkan keperluan kalsium.. tp susu kambing, 2 gelas dh cukup...

Beli dimana ye? Brapa harga satu tin?

Sy beli 2 tin susu ibu Masa mengandung tapi Dr check gula I tinggi sket Masa tu so suruh I stopkan semua susu tu as it might cause baby overweight nanti..Dr kata susu ibu tu not necessary unless mommy underweight or baby underweight..

congrats sis. minum susu biasa je sis sbb susu ibu mngandung ni kat packaging je tulis low sugar bila minum terasa manis nye 😂

Saya dah 17week tak minum langsung susu ibu mengandung ni. Sbb nurse kata susu tu semua gula tinggi. Saya just minum fresh milk je.

consume susu kambing mamadil. blh naikkan HB jgk

Sy masa awal kehamilan mmg tak ambil susu ibu.. semua jenis susu pun tekak tak dpt terima.. milo ja yg masuk..

minum HL Lowfat.....masa anak 1st sy minum susu hl & tamarcocoa alhamdulillah susu badan melimpah2

VIP Member

Fresh milk pn ok. Susu untuk preggy mom biasanya tgi kndungan gula

fresh milk low fat high calcium, susu Hl

VIP Member

Tahniah sis. Take care! Sy minum Lazz original.

Hehe tq.. Lazz original? Tak pernah dengar pun...

minum susu kambingnnt anak tak kuning

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan