Keluar lendiran coklat

Salam.. Nak tnya, normal tak ad keluar lendiran coklat? Sy baru week 5..ni kandungan kali kedua.. Kandungan pertama dlu keguguran first trimester... . Risau sy kalau berulang lagi kali ni ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

8 Balas
Tulis jawapan

sama dgn saya sis. yg 1st haritu gugur. ni sedang mengandung kali kedua. pun ada spotting juga. sis gi klinik, doc akan suggestkan duphaston/ubat kuat rahim. lepastu sis banyakkan tidur, baring je. masak pun jangan. saya mcm sis still on off bleedingnya. hope everything okay.. saya pun risau. tp dalam masa sama mmg banyakkan tawakkal dan redha

Baca lagi

Saya dlu keluar lendir coklat & merah pekat sikit. Pergi klinik doktor bg ubat kuat rahim & mc utk bed rest 2hari.. ุงูŽู„ู’ุญูŽู…ู’ุฏูู„ูู„ู‘ู‡ู dh selamat melahirkn bby Januari leps.. smoga ุงูŽู„ู„ู‘ู‡ู lindungi puan & ank โ˜บ๏ธ

Saye 6 weeks mula2 keluar lendir coklat.. Esoknye jd bleeding mcm darah period tu.. Terus gugur.. Kalau rase xyakin baik sis pi check kt hospital terus.. Moga baik2 je ok

me too.. 1st gugur 5 weeks. now I'm pregnant 8 weeks but dah 11 hari ada spotting ๐Ÿฅบ. memang dr suruh consume duphaston. semoga urusan kita semua dipermudahkan ๐Ÿคฒ๐Ÿคฒ

klau nmpk jaa mcm tu terus gi klinik atau hospital. jgn tunggu lagi

kalau keluar spotting sikit atau banyak sila ke hospital sis

VIP Member

I hope everything went well sis. ๐Ÿ™๐Ÿป

tak normal. terus pegi kk utk check