18 Balas

Hi semua,sya 20w6d.. alhamdulillah X tggl puasa lgi..sahur X tggl.mkn mknn berat.air Pon kene minum byk.baby aktif gerak mcm slalu. insha'Allah moga dipermudahkan Kita semua ya.

TapFluencer

x puasa sbb kena mkn ubat. utamakan baby dulu. cepat laparrr.... org kata, biasalah baby tgh mbesar.. jgn paksa diri kalau x tahan.. kasian kat baby ye.. #20weeks

yeke awk..moga awk baik2 saja. btul..kita kena tgk keadaan kita okey x..in Sha Allah.sy pun cuba puasa rini. klau okey sy teruskan.

Alhamdulillah, saya 21 weeks nak masuk 22 weeks minggu ni ada sehari je tak puasa sebab baby tak gerak-- risau, saya terus buka.😅

uhwaa..bagus awk.xpa2 ..mmg ad ruksah utk kita. sy pun ad jugak skip sehari puasa. hri ni puasa balik

Sy puasa..now dah 20w 5d.. alhamdulillah cukup buat masa ni..klu awak rasa badan xok,xyah puasa..🤭

Saya berpuasa ikut turutan 2 hari puasa,sehari tak puasa sbb kesian kat baby..hihi.

1st day puase then ase lapa sgt2.. even sahur. Then smpai skrg xpuase sb xnk amik risko.

xpa.. kita gnti balik .. sy pun ad tnggal jugak.. hee

xpuasaaaaa sbb hypo:)

sy mmg xnk amik risikom..niat je puas..tp esok pg berbuka ikut time..risau sy hypo

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan