45 Balas

Samaa dengan saya! Upt mula2 cek garisan kedua samar2. Tp pakai clearblue ni positif. Dua kali beli. Kandungan mngkin baru dlam 3 atau 4 mnggu

Sy rse 4minggu masih belum mula alahan. Sbb sy pn masa 4 minggu ingatkan xde alahan. Tp lepas tu dah start sikit2 muntah, pening kepala.

VIP Member

Atas bdn kita sis. 4 week msih awl lg utk alahan. Ade org dh kena alahan. Tgk 7week ke atas nti ada alahan ke x. Kalo xde alhamdulillah. Hehe

harap2 tak dak la 🤭

Sy dah nak masuk 9w alhamdulillah masih xda alahan..mkn pun selera je syukur sgt sbb ank sblm ni x lalu mkn lgsung pdhl perut lapar..

sy morning sickness start 5 nk msuk 6weeks cmtu.. smpai skrg dh msuk 11weeks still ada.. spoting coklat ada sikit msa 7weeks..

Sy morning sickness xde, spotting pon xde. Bnd tu xsemestinya semua org wajib kene baru sah preggy. Now sy dh 31 weeks

VIP Member

Normal sis.. Alhamdulillah.. Saya dh 8 minggu masih tiada morning sickness.. Mual & loya jek.. Pun begitu saya berselera makan.

Sama la saya

VIP Member

Alhamdulillah la kalau takde spotting. Sy pun takde. Pasal alahan tu, kalau sy start minggu ke 7 gitu kot baru start ada alahan.

Sy pun tkde spotting. Alahan tu. Ade. Kira nya normal lah ya. Hrap2 baby sihat..

VIP Member

Awal 4week biasanya blm lagi tapi nanti bila dah start nak masuk 8week biasanya akan ada. Sama ada sikit or banyak.

Insyaallah normal. Saya dah usia kandungan nak masuk 5 bulan baru tahu pregnnt.. sebab tiada alahan . Hehehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan