Doakan saya bersalin 2hb 9 ni🀲🏻

Salam ibu" mintak doakan saya ZAWANI BINTI MAT HARUN dibukakkan jalan n bersalin 2hb 9 ni ye..semoga urusan saya bersalin dipermudahkan dan selamat ibu n baby aamin🀲🏻.. saya tak de tanda" lagi tapi doc kk dah suruh serah diri je 2hb 9 kat hospital sama ade hospital nak tahan atau tambah hari lagi. Semoga urusan ibu" semua dipermudahkan jugak ye🀲🏻#firstmom #firstbaby #pleasehelp

Doakan saya bersalin 2hb 9 ni🀲🏻
62 Balas
Tulis jawapan

Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Mujib Semoga puan zawanj binti mat harun dipermudahkan urusan bersalinnya Ya Allah, mudahkan bayi dalam kandungannya keluar pada waktu yg tepat dan sepatutnya Ya Allah, kurangkan kesakitan dan kurangkan masa bersalinnya Ya Allah, berilah nurse dan Dr yg terbaik dlm menjaga dan menyambut kelahirannya Ya Allah. Berikan lah kemudahan bersalin tanpa koyak pada zawani bunti mat harun. Aminn ya rabbal alamin

Baca lagi
2y ago

Aminnnn

Semoga dipermudahkan urusan Pn Zawani Bt Mat Harun bersalin dipermudahkan dari mula smpai akhir. Semoga ibu dan baby sihat dan selamat semuanya. Aminnn aminn Doakan kakak ipar saya juga Siti Nazira Bt Mat Salleh dipermudahkan urusannya untuk bersalin dalam waktu terdekat ni. Amin Ya Rabbal Alamin

2y ago

terima kasihπŸ₯°.. aamiin..

Semoga dipermudahkan segala urusan selamat sejahtera semua nya..semoga baby dan ibu sihat selamat melalui semua urusanπŸ₯°due sye 14/11 mybe akan awl jugak huhu.. semoga direzekikan perjalan bersalin normal dan lancar hendaknya.Amiiin

2y ago

Sama2 πŸ₯°

πšœπšŽπš–πš˜πšπšŠ πšπš™πšŽπš›πš–πšžπšπšŠπš‘πš”πšŠπš— πšžπš›πšžπšœπšŠπš— πš‹πšŽπš›πšœπšŠπš•πš’πš—...πš‹πšŠπš‹πš’ & πš’πš‹πšž πšœπš’πš‘πšŠπš πšŠπšŠπš–πš’πš’πš—πŸ€²

2y ago

terima kasihπŸ₯°.. aamiin

klau 1 hb 9 bfdy sya sis huhu ,saya doakan sis dipermudahkn urusan semasa bersalin nantiβ™₯️sis doakan sya juga semoga kndungan saya sihat , due date saya 4 hb 3 2023 lma lgi tpi kita dh excited sbb anak first huhuπŸ₯°

2y ago

due 2/9 tapi kalau dye nak keluar tak thu lah hehehe.. terima kasihπŸ₯°.. aamiin🀲🏻

Semoga sis zawani dipermudahkn urusan bersalin , dan semoga ibu dan baby sihat2 sahaja ,, Aaaminn … 🌹 Sis doakn saya ada rezeki mengandung juga ye

2y ago

Aaaminn allahuma aaaminnn ….terharu orang sudi doakn ..Terimakasih banyak2 sis fizah😒🌹

TapFluencer

sama la kita sis semoga kita samaΒ² dipermudahkan urusan dan cepatΒ²ada tanda dn bukaan 2hri lagi je nak kena serah diri dh saya pun due 3/9 tapi doktor kk suruh serah diri 2/9

Post reply image
2y ago

ye saya ada gdm diet control pastu masa 37week ada history baby kurang gerak warded satu hari pastu baby dh gerak ok balik sbb tu kena serah diri 2/9 satu hari sebelum due dn kalau xde tanda dan xbersalin jgk 3/9 terus kena induce

Ya Allah permudahkan urusan beranak sis zawani, semoga ibu dan anak sihat selamat hendakkanyer.. doakan saya juga dipermudahkan tengah tunggu masa nk bersalin twin ni

2y ago

terima kasihπŸ₯°.. aamiin.. bestnya twin.. semoga dprmudahkan n sihat je ye

Semoga dipermudahkan, perbanyakkan zikir doa nabi yunus yer. Insha allah yakinlah segala urusan akan dipermudahkan nanti..good luck n enjoy the journey yer.

moga dipermudahkan segala urusan sis.. Sy Pon tgh tunggu hari jer. moga urusan kita dipermudahkan, lancar semua dan selamat duaΒ² nya aamiin πŸ₯°

2y ago

terima kasihπŸ₯°.. aamiin