Air gula berperisa

Salam ibu-ibu. Siapa ada pengalaman minum air gula berperisa oren @ anggur? Mana lagi sedap ye yang boleh terima tekak๐Ÿ˜‚

18 Balas
Tulis jawapan

Saya dapat yang warna oren tu. Suam2 pulak tu mintak yang sejuk dia tak bagi๐Ÿฅฒ. Okay lah tp minum sikit2 takut termuntah. Dia mmg sebijik rasa dia mcm minum cordial oren yang pekat tu takyh campur air. Kembang juga la tekak tp cm positif je jngn muntah jngn muntah๐Ÿ˜‚. So far okay je just take your time slowly.

Baca lagi

dah nama airgula nih perisa ap pun xsedap sis ๐Ÿคฃ.Saya minum yang Oren tuu,2mimggu jugaa kembang tekak nak minum fresh oren sebab terasa2 dekat tekak masa minum airgula tuu..Jadi macam fobia ๐Ÿคญ๐Ÿคฃ

Terima kasih ibu2 yg komen. Saya dah minum haritu dkt swasta. Sy dpt air gula perisa oren. Minum waktu sejuk2 perhh serious sedap! Rasa mcm air oren fanta!!!! Alhamdullilah keputusan pun normalโ˜บ๏ธ

saya dapat yang jernih tu je tanpa apa apa perisa suam suam pulak tu, berhenti makan dan minum selepas 10 malam kalau esok pagi nak minum air gula, lancar je minum sebab dahaga.

Sy dapat yg blackcurrent. Klinik bg pilih. Hehe. Alhamdulillah sedap la. Tp biasa la manis weh. Kena minum trus jgn stop. Lps tu trus kumur.

perisa orn dgn original ๐Ÿ˜‚dua2 masuk,nasib bukan jenis yg cepat muntah,tpi tekak tu rasa kembang jga lah๐Ÿ˜ฌ๐Ÿ˜

Sy dpt yg rasa ribena tu. Sedap betul menelan sbb minta yg sejuk. Lepas tu sangkut gula dgn penuh bangga ๐Ÿ˜‚

Kk sy takde perisa apa2 pun. Selalu dpt yg jernih je. Tapi manis ya amat laa ๐Ÿ˜

VIP Member

Biar pun berperisa.. tak blh msuk.. sy minum perisa oren tu.. hmm kembang tekak๐Ÿ˜†

Super Mum

untg dpt yg berperisa. .kte ny dpt piaw pnya air gula. .nsb abs ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ