11 Balas

Sama macam saya. Tapi harini da kuarantin hari ke 6. Masa mula2 tu memang batuk kahak, selesma, sakit tekak and sakit kepala. But Alhamdulilah hari ke 5 da beransur pulih just batuk2 sikit n suara still rock lagi. Moga yang baik2 utk awak and baby. Amin.

Betul Kahak byk jd susah nk tdo Harini bru hari ke2 Hrap2 hari ke5 nti okay Amin2 terima kasih atas doa Moga kita cpt sembuh sediakala ya🤲🏻😘

sis klau masih sakit tekak kerapkan minum air suam.pastu masak halia 3inci air@250ml masuk dlm cawan@gelas baru sis hisap@hidu tu wap air halia.bagus utk org selsema.semoga sis dan baby cepat sembuh Amin🤲🤲🤲

InshaAllah sy buat esoj Terima kasih atas doanya❤️ Moga2 cpt sembuh🤲🏻

TapFluencer

Sis kuatkan semangat demi baby ya.Kekuatan seorang ibu ada pada anaknya.Biarlah apa saja ujian mendatang,kalau ada anak bersama² pasti ibu mampu jadi SUPERMOM Semoga sis cepat sembuh&dipermudahkan segala urusan.

InshaAllah..baby active sgt.lega sikit mommy..kena kuat lawan sakit ni.terima kasih atas doa ya amin aminn🤲🏻❤️

TapFluencer

Aamiin ya rabbal alamin. Mommy makan ubat yang sesuai dengan ibu hamil ya. Boleh minta suami ke tolong belikan. Mula² memang kuat effect nya juga kan. Yang pregnant kena lagi la sedih ya. Moga cepat sembuh ya

Saya pregnant 31weeks dah 5 hari kuarantin. Tapi alhamdulillah check dah 2 hari result -ve. Awal2 agak sesak dada batuk tak henti. Tapi hari ni berkurang. Semoga awak dan baby diberi kesembuhan.

Btl Awal2 dada ketat Sakit tekak pedih mcm tu, Hrp2 esok lusa brkurang lah.moga awk pn cpt pulih sediakala ya.terima kasih atas doa❤️

Moga dipermudahkan segala urusan utk mami and baby amin! 🤲🏻🌙♥️ saya hari ke 6 quarantine alhamdulillah dah ok cuma tak ok sbb tk boleh keluar rumah je omg bosan!

Amin2 yra🤲🏻 terima kasih atas doa❤️ Hehe sabar ya esok dh last kuarantin kan..lusa dh boleh keluar tuu..take care ya😘

Suami saya baru ni positive…alhamdulillah saya negative…..rasa pelik jgk…satu rumah …satu bilik…..tapi x jangkit…Alhamdulillah…suami saya negative dah….

Sy pulak terbalik Satu rumah satu bilik sy je yg positive.tak tahu dpt dr mana😂 bila pregnant ni rsau dkt baby je.tp Alhamdulillah baby active.mommynya yg tumbang😂

VIP Member

sama saya 14 week..hr pertama kurantin..badan bisa2..demam panas.

ye awk..hrni dh x demam..just batok dan selsema je

semoga cepat sembuh n dipermudahkan segala urusan🤲🤲

Terima kasih ats doanya.Amin amin yra 🤲🏻❤️

TapFluencer

mudahan Allah sembuhkan dgn baik tanpa mudarat 🤲🌻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan