26 Balas

bagus je kawin awal. anak lahir awal. umor baru 40 anak semua dah besar besar. dah kerja senang masa depan nanti. jangan layankan sangat org ckp. bukan dorang tanggung pun. chill sis

biar la mulut org tu,jgn di kesahkan... saya pon kwen muda,18 tahun... skg 30, ank dah 3... bila dengan ank sulung,umur 12 tahun..nampak mcm kami kawan2 plk..😄

peduli la tu sis , bagus lg kawin awal sekurang2 nya ada rezeki awal beranak , lepas tu umur 40 still young , anak mcm adik , abai kan ja tu smua , jeles kali tu

Saya khawin umur 13,,, alhamdulillah dh ank kelima dh pregnant bln 4 2022 due date ,,tolong doakan saya agar selamat bersalin dan dapat anak yang sihat walafiat

alhamdulillah rezeki kawen awal..akk yg kawen lambat pun org mengata dik..kita xleh tutup mulut org..lex2x jer la..janji kita bahagia gan pasangan ..

biar je apa orang kata. dah memang jodoh sampai awal. keep positive ok. Yang penting Dalam rumahtangga saling jalankan tanggungjawab

kawen awal salah, kawen lambat salah.. abai kan mulut org awk.. nnt kita yg stress.. kesian kt bby.. kita yg pilih hidup kita..

Tu lh yg hairannya org2 tua dulu ramai je kawin awal umur 14-16 tahun tk kesah plak , ank smpai berderet lah

pedulikan kata org lain.depa taw mengata je..kita just diamkan diri dan tenang je..buat mcm depa xwujud

Pindah, orang sibuk sebab dia kenal kita or family kita. Prepare financial, ilmu dan emosi, pindah.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan