61 Balas

Kena jgk... Dari bujg dlu biasa sy kena kaki kiri, kanan xpernah. Now dh 36weeks ni baru kena kaki belah kanan. Sakitnya best😂😂

petua.. bila ada rasa tarik menkarung nak mai terus pijak lantai..insyaallah hilang..try la buat mumy semua 😘

Saya ada juga kena time preg dulu sis. Itu symptom kurang kalsium.. Sis try minum susu yang cukup untuk memenuhi keperluan kalsium..

VIP Member

Sis da berapa week? Sy setakat nie mse tdo tak pernah lg. Tp mse sy baring nk bgun, urat kt peha tertarik. Sakit sgt. Skrg da 33w

pernh kena 3kali time nk mengeliat tuu sakit diaa bole tahan smpai nak kluar air mata kejut husband mintk tolong urut kaki

VIP Member

Normal tu, sy dulu siap tjerit2 bgn tidur minta husband luruskan & urut kaki.. Akan lbh kerap masa 3rd trimester 😊

Paling best rsa dia bila ngeliat time tidur rsa mcm ada biji keras ja d bhgia otot2 kaki..menangis ndk ja rsa dia

Selalu gak kene... mula2 cuba tahan x nak kejut suami... tp asik kene je... kejut suami mintak picit kn...

saya pun dulu selalu...saya kerap masa tidur lah kena...nak menangis pun ada masa kena tu, sakit sangat

Itu ka nama dia.. haha.. sy panggil cramp ja.. tula, Sandi kan tu.. 😂😂 menangis owh bila kena..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan