49 Balas

Saya bagi anak saya Toujourskids. So far dah botol ke empat dah. Alhamdulillah berak dorang ok. Anak² saya 3 tahun setengah dan 1 tahun setengah

Bli di mana sis. Rm berapa

anak saya perna mcm tu .. saya bawa pergi klinik swasta . dan d beri ubat cacing . sesuda minum ubat itu . ank sya membuang dgn ok dn yaman 😊

kalau klinik kerajaan 2 tahun keatas baru dpt ubt cacing sis ..

boleh cuba bg bayam. buat sup atau campurkan dlm bubur nasi. kalau risau anak tak boleh telan, boleh chopped kecil2 or beli frozen chopped spinach.

banyk kan air suam + makn sayur hiju lebh sikir.. buah2 pon kne amk.. tgk budk ske buah ape.. tp plng bagus utj budk 1 thn amk buah nage

VIP Member

Banyakkan minum air kosong. Boleh cuba monitor makanan apa yg biasanya buat anak sembelit. Kalau sembelit boleh bagi makan prune.

Sudah try bagi anak makan sup sayur bayam. Sup ayam atau ikan. makan betik kg. minum air suam. Tiap kali anak makan. Ada sup.

anak sy tiap kali susah berak sy akan bagi buah pear alhamdulillah mmg elok ngn die...lepas tu mmg die berak senang....

Anak saya bg mkn yogurt. Geek yogurt tu campur dgn pear yg steam n blend.. pastu mmg snng mmbuang. 1 lg buah naga

Seelok nya pergi jumpa dokter.. Akn bagi ubat lawas... Biasa la ank dah makan mcm² kn.. Mcm ank saya pun sama...

MCM ANK SY.. BAPAK MERTUA SY SURUH BG MAKAN BETIK.. ANK SY KLAU MAKAN BETIK, MMG BERAK KERAP N XKERASLAH

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan