✕

49 Balas

Samalah sis 😉 terjaga sebab nak pergi toilet, kesudahnya payah nak lelap semula .. alkisahnya sampai ke subuh berjaga, kejut suami bangun siap siap apa semua utk dia pergi kerja 😂 ..

Kes ni sama mcm kes sy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Sya sekarang pregnant 12 minggu tido mesti xselesa, asyik pusing kiri pusing kanan perut rasa cekang ja . Ada tips apa2 ka untuk tido bagi selesa

Tq sis . Esok nk kena pergi ambij darah hiv and scan 1st time . Hopefully semua baik2 shaja

VIP Member

Lebih kurang, terjaga nak p toilet.. Lepas tu susah sikit nak tidor. Tambah dah 34 weeks. Badan jadi panas sangat walaupun kipas dah tahap maksimum huhuhu

Hehe sy...bru tjaga pkul 4.30 td..bgun buang air kcik..mkn bskut mnum air..ari2 gini .kang org dh azan sbuh bru la mata ni nk layu balik😌

Saya baru 5w2b...sy dh kene..iya akn berterusan ke?? Smlm sy tido tempat lain bukan tempat selalu tido baru lah boleh lelap mata..

tak pasti la .. ikot badan masing2 kot

Saya pun Ada Camtu start semalam tapi Tak sure ni sign of pregnancy or haid... Sebab due date haid esok... Harap la saya hamil .. 😢

Sedih 😥

VIP Member

Kalau ikut tu memg takleh lena. Tp husband akan paksa tido. Dia akan tggu sampai sy lena sebab dia takmau bg sy main fon 😂

🤣🤣🤣

Sama la..kalo trjga nk g toilet pastu mst ssh nk tdo smule..kadg2 tu smpi tdo duduk rase nk trlelap tu trus baring br blh lena

Sy 😅. Tadi dh tdo dgn husband and anak 1st.. skli jam1.30am terjaga dan perut rasa lapar, dan skrg perut tgh kenyang ni😂

VIP Member

Normal tu. saya pun alami hal yg sama semasa mengandung. Bila malam tak blh tido, bila tengahari asik nak tido je.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan