First time bersetubuh

Nak tanya, almost 3 kali cuba bersama, setiap kali mencuba, sakit (vagina masih ketat) & rasa takut. Kali ketiga, sakit tapi pecah selaput dara. Tapi masih belum dapat masukan sepenuh zakar dalam vagina. Adakah selepas pecah selaput dara masih akan sakit untuk bersama/masukkan zakar? Atau sakit tu jadi kurang? Malu nak tanya tapi takut tak normal ๐Ÿ˜…

27 Balas
Tulis jawapan

Pengalaman saya dulu pun ngeri ๐Ÿ˜‚ memang banyak kali cuba nak bersama tak dapat. Sakit sangat rasa sampai rasa nak give up. Lepas tu gi jumpa dr. Dr suruh relax jangan takut jangan kemut. Minta husband masukkan slow2. Bila dah lepas masuk lain pulak cerita. Tiba2 macam rasa ada benda pecah macam โ€˜popโ€™ haluss je rasa. Pastu panassss je sekali tengok darah cair mengalir banyakkk penuh kat toilet. Lama juga baru berhenti. Duduk kat toilet bowl darah sentiasa mengalir. Sampai husband naik takut tengok sampai berbulan juga tak sentuh saya ๐Ÿ˜‚ Menakutkan betul bila ingat balik. Adoii. tanya dr tu apa dr kata mungkin selaput dara saya jenis tebal. Entah la Wallahualam. Alhamdulillah lepas2 tu ok dah.

Baca lagi
2y ago

Lepas tu berbulan juga tak bersama sis ๐Ÿ˜‚ takut punya pasal. Sampai kena pergi jumpa dr. Dr yang kena ajar haha. Malu jee. Dr suruh pakai pelincir. Pastu slow2. Sebab dr kata mungkin ruang terlalu sempit. Siap ajar laa macam mana nak relax. Yang penting jangan takut sebab takut tu buatkan vagina kering & auto terkemut. Tu yang sakittt. Lepas tu try lagi, yang ke 2-3 memang sakit takut. Lama2 dah ok. Hihi.