βœ•

46 Balas

Saya ms anak pertama beli pampers nb yg murah cm fitti. Sbb anak saya kuning tinggi. Jd kerap tukar pampers. Bila dh hbs kuning saya pakai drypers size S

Baby lau br lahir dia akan kerap berak n kencing sllu 1 pack tu cukup tuk 2 Week ja sis sbb pampers NB sllu x bnyk isi.. Ikut pengalaman sy la 😁

VIP Member

Sy beli 4pack/1kotak trus. Ngam sbulan.. πŸ˜… 264 pcs kot. Kerap berak newborn ni. Dlu kwan ckp 10keping shari mcm xpercaya..last2 betul..

Ckup awk. Kita baby masa keluar 3.3kg jd beli pack besar NB tu 80 helai terus. Ngam2 x smpi dua bln hbis. Lepas tu terus beli size S.

cukup insha Allah tp kena tengok saiz baby cemanala masa lahir .saya dulu berpek-pek pampers saiz nb ,baru tukar ke saiz s

Ikut saiz baby. Anak saya lahir 4.41kg. MMG ada beli nb punya, nasib LA beli peck kecil je. Pastu pakai saiz s.

kalau saya dulu, pampers nb dah nak habis baru beli.. sbb bby cpat mbesar...xyah beli bebyk nanti mbazir..

Sye bli 1pek je utk nb y 84pcs... In Sha Allah ckup ,sbb rsau jgok baby cpt besar bli byok2 mmbazir hee

Tengok baby lahir kecil ke besar...nak selamat beli size nb 1 pek je... sbb baby mmg cepat membesar..

Ok je beli 1 pek dulu ..agak2 xcukup tambah lagi nanti ..sya buat macam tu je .. takut nak membazir

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan