95 Balas

VIP Member

Entahlah. Ikut pengalaman, 5w dah nampak kantung dah. Janin masih halusssss. Haritu scan 8w, dah jelas kantung dan janin 1cm+-

Sy baca tips waktu nak scan, minum air byk2 dan tahan kencing. Bg pundi kencing penuh nti boleh nampak masa scan.

biasa dh nmpk . nt lps sminggu atau 2 mnggu repeat scan pstu bg pundi kencing penuh lg mudah nmpk

iya betul tu,masa sya scan 6week haritu pun belum nampak lagi sbb pundi kencing saya tak penuh..sekali doktor kata,minum air bnyak² tnggu berapa jam utk kena scan balik,baru nampak kantung bayi tu🤭😊

Saya last period bulan 3 . Scan tak nampak apa-2 tapi sekarang dah mual2 , perut kembung kadang2 senak . Normal ke 😢

normal awal awal mual kmbung perut elak mkn pedas

8 week dh nmpk baby kecik dlm kantung 😅maybe ikut mum dya ..awal² pun dh besar.. chubby😂😂😂

kalau tak nmpak lg tu.. kena scan ikut bawah..g swasta.. risau kalau pregnant luar rahim

saya nak tanya klau 9weeks ni normal ke perut nampak besar cikit je ,berape weeks ye perut akan besar

Isteri sy 7 minggu dah nampak kantung berisi janin. Jantung pon dah mula berdegup laju. Scan ikut bwh

Sy pun week 9, Alhamdulillah bayi berkembang. Dan dah ada degupan jantung.

maybe ikut setengah org kot , sbb saya 8w6h pun dh nampak baby n dgr jantung . alhamdulillah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan