691 Balas

VIP Member

7weeks sbb mase tu kena keracunan makanan, so doktor nk scan tgok baby, alhamdulillah tak ade pape yg serius.. baby okay jantung baby pon dah nampak.. 🥰🥰🥰

VIP Member

5 weeks. Menangis sbb doktor scan doktor kata mungkin baby luar rahim. Teruk nangis. Lepastu hntar jumpa pakar scan dari bwh. Alhamdulillah baby sihat.

Kita sma.. Truk nangis msa tu.msa otw p hspitl pun nangis..last2.. Alhamdulillah dktr ckp dlm rhim...

VIP Member

lepas dapat tahu saya mmg pergi klnk utk cnfrmkn balik. nk pastikn baby sht dlm rahim. buku pink sy mmg akn buat masa kndungn 12week. #26Nov20  #TAPSuperMoms

VIP Member

Masa first time scan tu kandungan bru 3 minggu. Tapi nampak kantung je sbb baru lagikan. Ni next week bru nak pi lagi nak scan lagi. Hope boleh nampak sikit 🤗

saya scan 5 minggu tak nampak apa bila repeat scan 7 minggu baru nampak kantung and haritu scan utk 11 minggu dah nampk baby and tangan kaki dia nmpk gerak2..

Saya 7 week tak nampak apa apa pun 😭

7 week dkt emergency sbb ada kluar blood spoot. masa scan tumbesaran semua normal ikut timeline, nmpk jelas bentuk janin, nmpak heartbet & sedikit Movement

TapFluencer

5weeks. tu pun sbb nak confirmkan mengandung. Tapi tak nampak lagi. kantung je ada tu pun kecil sgt. Lepas buat buku 9weeks. dah nampak baby and dgr heartbeat. ❤️

Doakan saya dapat melalui pengalaman mcm awak :')

first scan at week 9++.. can see the sac n the fetus also.. we can hear the heart beat also.. alhamdulillah. more exciting to follow the growth process..

10 weeks..tapi itu yg prtama dan terakhir😔sempat tengok jantung dia brkelip je..1 weeks after that i gugur💔even my husbnd tk smpat nk tngok scan anak dia😔

inshaAllah ad rezeki lain hari.. ALLAH SWT maha mengetahui sgalanya.... keep strong mommy

saya anak first , skrg baru masuk 5weeks . pergi kat klinik nk cnfirm kan jee , tapi doktor scan pulak . tapi tak nampak ape2 lagi doktor kate kecik lagi

Sy pon risau kalau luar Rahim. Sbb bila dtg cramp tu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan