691 Balas

1st time 4-5w mcm tu tp xnmpk apa...doc pn xbg bhrap...tp alhamdulillah 9w scan lg skli dh dpat dgar jntung baby...kuasa Allah hebat kn...skrg dh 14w4d...semoga kita semua sntiasa dlm lindunganNya...

inshaAllah...doa byk2 sis...sy pn dlu takut nak scan awal2 lg takut doc kata xnmpk lg...hehe...skg dh 17w dh pn...smoga bby kita trus sihat n mmbesar dgn baik ye...aminn2

VIP Member

Scan masa 5 week tak nampak kantung. Scan masa 6 week pun sama tak nampak. Scan ikut bawah masa 8 week, nampak kantung & heartbeat baby. Saya awal scan sebab kk suruh refer hospital untuk scan

InsyaAllah.. Tq sis😊

4 weeks 3 days sbb pernah ada history keguguran jd nak lebih berjaga2. Alhamdulillah nmpk kantung. Doc suggest repeat apabila 8 weeks nanti. Second pregnancy. Doakan utk saya ye semua.

Boleh. Kecik jer. Tapi kosong la lagi sbb baby terlampau kecik. Size biji benih.

First 4w3d , second time 6w4d and latest haritu masa 8w5d . Hehe. Sy scan awal sbb ade suspect cyst 2cm masa tu. Tp alhamdulillah after 2 week tu hilang dh cyst and dh nmpk heartbeat baby 😊

Yeke. Sama la mcm sy haritu nmpk something kt fallopian tube , cyst rupanya. In shaa allah, nnt dia hilang tu 💪 jaga diri sis.

Alhamdulillah. Hrini masuk 8minggu❤️ bnyk kli bleeding smp doktor sruh bedrest, alhamdulillah pstu check n scan lg skli, doktor ckp baby sihat, siap bg dgr heartbeat baby lg😍

VIP Member

First scan 8 weeks just nampak kantung 2nd scan 10 weeks dah nampak bentuk, 3rd scan 16 weeks, dah nampak baby, last details scan 19 weeks dah nampak jantung otak dah. Now 21 weeks

8week.. Scan nmpk dh dua jantung.. Dokter scan bnyk kali.. Haha.. Tngk2 twins.. Alhamdulillah.. Ank pertama twins

Sis buat upt tu n scan tu time dah lewat period ke? Upt samar2 mcm mne tu😊

masa 4 weeks dah tau . . late period 1 weeks cek pt positif theb pergi scan double cnfrm nmpk dah rahim membesar ..second scan 8weeks dah dngr jantung ..syukur now dah 28weeks😇

VIP Member

5 week sbb ada spotting. Doc riso kdgan luar rahim or miscarriage jd trus scan. Tp dlm keadaan perut kembung dgn air baru nampak janin. Week 8 repeat scan n everything okey 😊

VIP Member

Saya 25 weeks baru dpt scan. Sbb saya pun xtau saya preggy 😂 yelah xde alahan, haid xdatang pun ingatkan masalah hormon. Dah baby gerak2 baru percaya pregnant 😂

Macam mane detct prggy kak?

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan