1078 Balas

7weeks 2 days.. muntah² saja lately ni.. smp kena pedih ulu hati huhu.. moga kuat sesama yer mommies semua.. aamiin

Alhamdulillah.. skrg sye dah masuk third trimester 😍 Now 33weeks 😍 so excited to get second baby........

alhamdulillah.. dh trimester ke3.. minggu depan nk masuk 9 bulan.. semoga dipermudahkan urusan.. xlama lagi dah..

one! 4w6d, saya doakan untuk diri saya & semua semoga dipermudahkan segala urusan, sihat selalu ❤️

saya da masuk 22 minggu hehehe...ta shabar nak tunggu dia keluar nak tgk muka comel dia nak tau jantina dia

39week..esok tarikh due..tp masih xbersalin lagi..doakan saya ye semua..risau je hati ni..ank first..😞

Baru start 1st trimester.... Loye n mabuk... Lepas muntah paksa diri telan makanan walau xmampu nk telan

first trimester 11weeks2days. semoga membesar dengan sihat ye anak² mommy dan ayah ♥️♥️♥️

VIP Member

3rd: 28weeks. Malam tadi dah start tido xselesa. Bantal Kiri Kanan depan blkg😆. Nak peluk suami Pon xboleh

yg 2nd trimester pn x selesa dh nk tido.. 5bln baru.. xpela xselasa, jnji dpt lelap kn..

33 WEEKS AND 3 DAYS.. Semoga dipermudahkn urusan bsalin.. Allahumma amiiin... 😘👶🏻🤰🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan