13 Balas

InsyaAllah ada je sis,sis boleh try repeat masa 9 minggu since last period or cuba TVS. mcm saya, pegi 7w dan 9w tak nampak lagi..11w baru nampak..kadang2 sbb kulit tebal so susah nampak masa awal kandungan or skill doctor yang scan tu or even machine lama yg jadi isu untuk susah nampak kantung... InsyaAllah, ada rezeki anak buat sis

Saya ikut last period 5/4 dah 8w macam tu. Pegi klinik scan dr cakap nampak kantung je. Saiz kantung masa tu 7w 3d. Perlu repeat scan lg 2 minggu. Cumanya dr cakap kemungkinan baby tak menjadi atau belum nampak lg. Tapi still ada rasa down jugak sikit 🥲

Sabar sis insyaAllah ada tu..mgkin baby x nampak lagi main sembunyi2 dgn mama dia..doa yg baik2 sis insyaAllah ada manisnya 🥰🥰 jgn stress2 ya p scan lagi tggu 9minggu ka insyaAllah nampak baby dh dgn heartbeat 🤲🥰

Saya baru buat growth scan 7 week 5 days.. Masa mula scan tak nampak dah rasa down dah.. Pastu doktor suruh minum air masa tu jugak banyak2 penuh kan pudin kencing.. Alhamdulillah scan semula nampak jelas.

Pengalaman saya before ni macam awak. Tapi apa pun banyak kan doa insyaAllah moga ada rezeki buat awak. Macam saya, missed misscarriage. Kandungan tak menjadi.

ikut jgak sis.. period regular ke x.. klu regular ptut da bley nmpk.. bdn/hormon masg2 x sme.. ikut je nsihat Dr.. doa byk2..

TapFluencer

Kalau period x regular normal je x nmpak tu. Mcm saya period mmg tak regular. Tp masa scan 7w nmpak kantung dah masatu.

kdg2 persenyawan baby lmbt tu x bole sgt ikut date period..think positif saja sis,jgn tlalu stress nt mganggu emosi sis..

Normal kecik lagi saya 5week kosong lagi doc ckp smpai 8week normal lps dari tu kena g jumpa doc semula repeat scan

Tvs da ke puan , cuba tvs dlu kdg2 baby kecik lagi sb ty x npk , ape2 semoga allah permudahkan urusan puan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan