38 Balas

Haahh sy pun mcm gitu pkul 1 2 3 pling lmbt 4 lepas tu tk habis² nk makn jerk pling stress pusing kanan tk kne pusing kiri tk kne baring terlentang terasa dkt pinggang plk sakit pning² tpi nk bt mcm mna adat org ngandung kn

banyakkan membaca perihal kehamilan , baru tak blh tido dah mengeluh.. ada yg lg teruk kena dr awk , ni la risiko org mengandung .. bukan nak kecam tp sabar la sikit 9 bulan je kita nak bawak bby dalam perut .

Begitu la tu klu mengandung. Bila baby dah kuar lg stress xcukup tdo. 😆😆😆 Xpyh stress sis..enjoy your pregnancy journey. Bila baby sda kuar nti, rindu zaman2 mengandung. 😊😍

Sama la.. sy start 4bulan xley tido malam.. suami pergi kerja kul7 sy bru masuk tido smp kul12 astu bgn tido balik kul2/3 ptg.. pastu start la xley tido smp esok pg.. dia xngantuk plus xselesa nak tido..

Sy pun mcm tu la sis...kandungan blpun dah masuk 8 bulan...selalu kejam kaki, selalu terkejut mlm2, susah nk pusing badan, terasa keras perit..dugaan sis...kena sabar la..kan nak baby..

Sy kat umah mertua je mesti susah nk tido malam2😭macam sekarang ni la. Dari tadi cuba lelap tak boleh langsung. Duk rumah sendiri ok je pejam mata kejap dah lena. Dugaan betul

Sama lhaa. Kadang sbb perut kmbung. Tk selesa. Rasa mcm panas jer. Aishhh. Tgk husband kt sbelah nyenyak je tdo. Kita ni terpusing sana, terpusing sni. Haishh

VIP Member

Standard sis. Saya masa mengandung lagi kerap bangun tidur gi buang air. Suami kat sebelah nyenyaj tidur. So kalau ada masa tidur, saya tidur je.

Sama laaa dgn saya, siss.. Mmg susah betol nk tido, jd jeless pulak ngn husben snang jee dia tido mcm nk pindh je bg dia pulk 😁

sy pernah kena.. sakit hati mmg frust.. bila siang hari blh pulak tido.. tp x lama, hormon baby tu.. lama2 nti hilanglah.. sabar yaa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan