Risau Belum Mengandung

Masuk ni dah bulan ke 3 bulan and 3 kali period..kawin lewat.. Umur pun dah 31 risau sangat x sangkut2 lagi.. Ade org suruh urut naik kan peranakkan.. wajar ke? Ke sebabkan cara hidup lampau sbb saya seorg perokok tp x la tegar mane.. Merokok suka2 n skrg dah lame stop.. Org cakap memgandung dalam usia mcm ni berisiko.. Suami plak muda 8 tahun dr saya.. Macam putus harapan sangat??

31 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Sbr dia selagi ada rahim dlm bdn kte ada to Allah nk bg rzki nty sbr dan terus berdoa k

Blm smpi rzeki.. awk n suami g la ikhtiar mgurut

Doa byk sis.. In sha allah ade rezki tu.. ❤️

Saya first pregnant umur 37 sis 😌

VIP Member

Smoga Allah permudahkan urusan sis yaa

Sis cuba amalkan jus mamariam ,

sis try minum jus mamariam in shaa Allah

Hi sis saya kawin umur 33. Lifestyle pun mcm you jugak before kawin. Dalam tempoh setahun kawin I dh p berurut. Makan itu ini. Lepas tu give up. Bile dh tak fikir sangat pasal baby Allah bagi rezeki tak sangka. Kami tak mencuba pun. Skarang baru pregnant 7 minggu. Tu pon masih awal lagi. Jangan stress kalau boleh.

Baca lagi
5y ago

Thanks sis.. Congrats for the baby.. 👍

Selagi ada rahim, jangan risau..saya kahwin last year umur 29..tahun ni 30 baru lekat..xpe baru lg tuh..enjoy je dulu dgn suami🤗

5y ago

Thanks sis.. Ye la stress sangat.. Org ckp mcm2

Sy kawen umur 25..skng 30 bru lekat..xda kaitan umur pn cuma klau setahun xlekat bleh g check, jgn lmbat & jgn try byk produk bkn2..

5y ago

Sis tggu 5 tahun ke bru lekat? sis ada ikhtiar ape jew sis?