Risau Belum Mengandung

Masuk ni dah bulan ke 3 bulan and 3 kali period..kawin lewat.. Umur pun dah 31 risau sangat x sangkut2 lagi.. Ade org suruh urut naik kan peranakkan.. wajar ke? Ke sebabkan cara hidup lampau sbb saya seorg perokok tp x la tegar mane.. Merokok suka2 n skrg dah lame stop.. Org cakap memgandung dalam usia mcm ni berisiko.. Suami plak muda 8 tahun dr saya.. Macam putus harapan sangat??

31 Balas
Tulis jawapan

Jgn stress sis..blom.rzki..sy pom kawen umo 30 dah..saya stahun 2bln bru lekat....berurut pom perlu jgk..sbb kita xtahu peranakn kita ok ke x..jnj jgn pernh brhnti ikhtiar..usaha dan doa..šŸ¤—šŸ¤—

Jgn stress2 sis.. Lg stress lg susah nak lekat.. Chill2 je bru 3bulan kan.. Klu nak kepastian g la check pakar ajak suami skali.. Tp klu gov doc xlayan sbb bru lg kawen.. G swasta je sis..

Kawan saya pun smoker. Umur 30 kahwin, 31 baru ada anak. Suami ya muda 2tahun. Skali rezeki dapat kembar. Takde keturunan kembar pun both side. Time pregnant je dia stop smoke.

Jgn risau sis..rezeki xkemana..mama.sy skrg umo 40 sis..tgh pregnant tu..sama due plak ngn sy..so sis sabar ye..allah is the best planner

Belum ada rezeki lg tu sis. Bykkan bersabar dan tawakal. Kawan sy pun umur mcm sis, da kahwin 2 tahun tp belum ada rezeki. Sis cuba lg ye.

Awl lagi tu..blm rezeki..jgn stress..stress bleh jd punca ssh nk pregnant..relax je dlu..usaha doa tawakal..smoga ade rezeki x lama lg..

VIP Member

Boleh cuba urutan selagi tak memudaratkn kita sis. Saya pun begitu... slepas berurut, mmg melekat. Setelah setahun menunggu šŸ˜

Sy Saran kan. Beli madu ajaib turkey Wawa mmg menjadi ,dlm mase yg same tawakal juga lah ..ā˜ŗļøcube try mane tahu melekat ke

Xyah nak fkir sgt sis.. Lagi 1 jaga emosi jaga lifestyle insyallah kalau mmg da rezeki sis & suami ada la tu..

5y ago

Thanks sisšŸ‘

jgn streess2 ...ingat rezeki takpenah salah alamatšŸ˜šŸ˜usaha dan doa byk2šŸ˜˜šŸ˜˜