Cyst

masa 1st time scan 8w, doc sahkan ada cyst di ovari kiri... scan 16w, cyst dah hilang..? Alhamdulillah.. skrg kurang sikit kerisauan..?

14 Balas
Tulis jawapan

Sya pon same, first scan msa 11 week dktr kate sya ad cyst kt sblah kiri jgak...😭 Tpi cume 2cm dktr kate so jgn risau...but sya risau!! 😭😭 Sbb xpenah2 sya kne mcm ni msa hamil...sya hrp 30/4 ni repeat scan dy mngecil la...tolg doakn sya ye πŸ˜“ TQ

4y ago

Tq sis sbb mndoakn sya...😊 Smoga Allah mmbls kebaikan sis

Saya da 10 minggu.. Buat scan.. Ada cyst di belah kiri.. Die buatkan saya temu janji dengan dokter pakar.. Tapi lame sangat. Kene tunggu lagi sebulan baru jumper dokter pakar tu.. Risau je rase ni

8mo ago

Boleh tanya tak awk masa hidap cyst dulu apa mkn yg awk elakkan untuk di mkn ?

VIP Member

Alhamdulillah. Kongsikanlah sis apa2 tips atau vitamin yg sis amalkan buat mama2 yg mengandung ada cyst. Inn Shaa Allah, bertambah pahala buat sis

4y ago

sy tade tips apa2 pun.. cume sejak sy ade cyst sy elakkan mkn fast food , cth mcd,kfc, burger semua tu...

Alhamdulillah..saya pun awal² scan ada cyst, tapi bila masuk trimester 2 cyst dah hilang. Just jaga pemakanan.. 😊

4y ago

ye betul tu, kena jaga makan..

VIP Member

Alhamdulillah, tahniah πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ».. Semoga dipermudahkan urusan dan selamat semuanya. Aamiin πŸ€²πŸ»πŸ’ž

4y ago

Sama2.. Aamiin 3x.🀲🏻

saya baru dpt tahu ade cyst😞 .. 10w , harap2 nti hilang lah .. risau pulak

4y ago

amin2 ya rab 🀲

Alhamdulillah cyst mengecut. Harap tak muncul lg

4y ago

aamiin...

Alhamdulillah, syukur..

Alhamdulillah, rezeki

Alhamdulillah 😊