21 Balas

Sy dlu xmakan sy bgi husb makan n sy punya lauk mak masak dri rumah.. Doc mmg kata boleh makan semua xde pantang larang tp sy xberani makan takut gatal.. Lain la kalau da betul2 baik luka..

Kalau ikut pantang orang tua, semua gatal, semua angin. Ikan masin je tak gatal hm Makan je. Dietician dah elok atur makanan apa patut makan. Yang penting makanan seimbang.

Betul tu.. Kt hospital smua dh dikira siap2 oleh dietician ..tp ikan masin org tua2 kata nnti hanyir kt bwh tu ahhaha

Actually mknan dkt hsptl ni dorg ada letak ubt yg khas utk sesuatu pyakit.. lgpn ayam n telur tu elok je.. jgn rsau, tkmgkn doc nk bg mudarat kt psakit sndri kn

Saya makan je. Lepas bersalin esoknya breakfast makan roti dengan telur. Licin makan. Balik rumah baru mak ckp tak boleh makan telur. Anggukkan je la. Dah makan dah pun😅

Hospital selalu hidangkan mknan yg berkhasiat..klu dah xda sapa bekalkn mkanan dr umah..tawakak jela lgpun kt hospital..klu jd apa2 pn ada nurse n doktor yg bertauliah

VIP Member

Saya makan je dulu, dah dekat hospital apa2 jadi doktor ada.. saya bedal je.. balik pon bedal juga . Alhamdulillah takde apa

VIP Member

Kalau mcm sy klau hospital hidg yg agk2 bdn xleh accept sy mkn nasi putih tu je ..pastu bedal roti la pulak😁

Pgalamn baru² ni hosp bg lauk ayam..sawi n buah oren..pelbagai mskaan..sy makan jew🤗🤗

Mknnan hpital lah paling saya suka..xtau lah kenapa..😂😂😂

Saya makan jea selagi duk spital.... 😂 😂 😂 😂

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan