Sapa due date 22/10/2022?

Kngsi sikit pnglmn hamil anda

9 Balas
Tulis jawapan

Sepatutnya EDD: 17/10/22. KK nak referkan pergi pakar untuk buat ECV procedure sebab baby breech (songsang), tapi saya pilih untuk tak buat ECV procedure atas beberapa sebab. Jadi sy pilih untuk ke swasta dan buat elective ceaserean. Insya Allah akan di operate around 3-10 October depends consultation dengan doctor minggu depan. Doakan saya & baby selamat πŸ₯°

Baca lagi
VIP Member

Due date 20/10 bla checkup 35 week dpt result gdm dc,n kencing kotor,kerap la sket ulang alik klinik. tp dr 25w lg ari2 sakit,nk bgerak n bjalan mmg sakit,kaki kdg2 bengkak,skarang dh hlg slera pd nasi,dan skarang dh rsa letih,sakit pinggang,baby mgeras kdg2,berharap sgt urusan bersalin nanti dimudahkan Allah.🀲

Baca lagi

due saya 24/10.. pengalaman hamil alhamdulillah tak banyak masalah, dari segi kandungan.. tapi sebab diri sendiri yg sedia ada macam2 penyakit, jadi bersusun appt hospital.. dan sebab slip disc, bila mengandung jd sakit belakang melampau, dan akan czer..

Baca lagi
2y ago

tarikh due tu ikut yg 1st scan dah nampak kantung dan baby, bukan ikut date period saya..

saya due 21/10. Sepanjang pregnant tak ada morning sickness pun tapi masa 30w haritu sangkut gdm. So kena start buat bsp sebab gdm on diet control. Berat naik setakat ni baru 9kg.

sy due 21/10 😁 pregnant xda morning sickness. tp gdm on dc & gbs carrier. sepanjang pregnant just naik berat badan dlm 5kg. alhamdulillah smua ok. xbyk ragam.

Baca lagi

saya due 25 . 10.2022 pengalaman hamil baby kecik berat 1.9 kg dah 35 minggu saya ada gdm on ubt dan gbs agak mencabar kemungkinan kena serah diri awal 😭

2y ago

aamiin. semoga d permudahkan utk lahirkan baby nantiβ™₯️ berdebar dh ni, tak lama lagiπŸ˜…πŸ˜…

sy 25/10.. tulaa tak tau awai kee atau lmbat keluar.. πŸ˜… next week checkup dgn MO..

sya 22/10/2022 ni.. bulan depan... first jugk

Sama due date 22/10