putus susu

Kisah putus susu Maira dah umur 1 tahun 8bulan Sepanjang 2 bulan lepas, sy sangat struggle nak menyusukan maira direct, pertama sebab hal hal tertentu, kedua sebab kesihatan dan susu makin sikit. Ketiga maira tidak selera makan dan tidak kenyang susu. Tidur pun xlena sbb taknak langsung susu lain. Mcm2 cara saya buat, guna syringe, guna cawan, guna botol semua tidak memudahkan saya dan maira tidak mendapat khasiat susu yang cukup. Satu hari, saya pergi buat rawatan physio untuk pesakit stroke. Ada ustazah kongsikan saya Ruqyah ayat pemutus susu/tabiat tidak elok anak. Saya ikhtiar dgn suami. Selama seminggu lepas tu. Alhamdulillah.. Syukur.. Maira masih mengempeng..tapi susu formula dah cukup 3 hari sekali. 180ml tu habis. Kuasa al quran yg tidak dapat disangkal. Saya pernah cuba letak asam jawa.. Maira cakap ahhhh its dirty,wash wash... So dia tahu benda tu kotor.. Jadi dia sendiri ambil tisu lap. Apa yg sy bole buat lg.. Sy guna ni je.. Kini maira lebih sihat? Siapa nak bole share. Usaha ikhtiar tawakal. Serah pd Allah

putus susu
2 Balas
Tulis jawapan
Super Mum

Terima kasih atas perkongsian sis

Super Mum

Thanks share