Hai Nak tanya?

Kandungan sy skrg 17w5d, smlm sy bersama dgn suami & pagi ni ade keluar darah campur lendir sedikit. Sy risau.. Kejap lagi nk pergi klinik, ade yg pernah lalui mcm sy tak?

2 Balas
Tulis jawapan

Hai, Saya faham anda sedang mengalami kebimbangan dan risau. Menurut pengalaman saya sebagai ibu, keadaan yang anda gambarkan memerlukan perhatian segera daripada pakar perubatan. Tindakan terbaik adalah pergi ke klinik atau berjumpa dengan doktor anda untuk mendapatkan nasihat dan pemeriksaan lanjut. Meskipun saya bukan pakar perubatan, lendir dan darah yang keluar mungkin menunjukkan kemungkinan masalah yang perlu ditangani. Jangan risau terlalu banyak, namun pastikan anda mendapat penjagaan perubatan yang betul. Semoga segala urusan di klinik berjalan lancar dan semoga anda dan bayi sihat selalu. https://invl.io/cll7hzz

Baca lagi

Saya setiap kali bersama mesti ada lendir coklat keluar. Selalu saya monitor until 3 days. Kalau still keluar plus with cramp perut ke apa ke saya ke klinik. Kalau tak saya biar je. Bila mengandung bahagian bawah tu penuh dengan blood vesselz. Boleh jadi iritation. So bila darah campur pulak dengan keputihan, tu gitu 😂

Baca lagi