kandungan 20 minggu

Kalau nak scan gender masa baby 20 minggu ni dah boleh nampak tak? ke masih samar-samar?

89 Balas
Tulis jawapan

Kalau babyboy senang jee nampak, babygirl susah sikit. Tapi atas baby jugak kalau dia jenis tak sorok sorok mudah laa nampak gender.

better bt detail scan. lg pntg n bgs. siap nmpk gender

3y ago

18-24 mggu biasanya sis

alhamdulillah saya dah 20week baru semalam scan dah boleh nampak jantina baby. .

2y ago

Sya baru nk pi scan

Saya scan waktu 16 week, alhamdulillah baby nak tunjuk masa tu, so dpt lah tengok..ikut nasib sebenarnya, ada yg dapat tengok, ada yg tak.

2y ago

sy pun dah 20week 5/1 nnt scan detail harap blh tau jantina dah masa 18 minggu scan x nmpk lg

nampak dah... dan 20 week paling cantik nak buat detail. scan....

2y ago

ohh saya dulu buat kat Sonovision sentul..

ikot atas doktor la..mcm saya tadi g scan 20w..doktor kata baby kecik lagi..padahal tengok doktor ukur anak ikot perkembangan umur dia..jd xtw la baby apa..huhu

Saya scan hari tu 19 weeks, & baby memang tak malu tunjuk bebird dia. Setakat ni memang confirm baby boy, nanti detail scan nak double confirm balik πŸ₯°

Semalam scan masih x nampak gender,baru plan nk beli brg bby. Repeat scan bulan 1,bulan 3 nk beranak da.. Trpksa jugak scan swasta

dah boleh , ikut baby jugak dia tunjuk or tak , sebab saya masa 19weeks dah boleh nampak gender baby 😘 InSyaaAllah boleh

Dah boleh buat scan details dear, Scan details tu sonographer scan selama 30minit, insyaallah waktu tu bby akan bg kerjasama